Léto s bazénem

Novinky

Máme před sebou plné tři měsíce letního počasí a byť každý rok se snaží počasí zlobit co to dá, i letos je jasné, že celé tři měsíce v kuse zlobit nevydrží. A tak se připravte na příjemné počasí, horké dny a žhnoucí sluníčko. Jak se na toto připravit? Třeba pořízením bazénu, ve kterém spláchnete letní vedra. Nakupka.cz vám nabízí širokou nabídku bazénů, ze kterých si jistě vyberete ten nejvhodnější pro vás.

V naší nabídce naleznete zahradní bazény výhradě od společnosti Marimex. Pro vyznání se v jednotlivých typech bazénů v naší široké nabídce vám zde přinášíme jejich stručný přehled:

– bazény Orlando představují nadzemní modely bazénů vyrobených z velmi kvalitního plechu, který je ošetřen antikorozním nátěrem. Snadná montáž, kartušová nebo písková filtrace v balení a několik možností rozměrů dělají z těchto bazénů jednu z nejoblíbenějších modelových řad.

– bazény Tampa jsou nadzemní bazény vyrobené z PVC. Jdnoduché sestavení zahrnuje pouze nafouknutí horního límce a napuštění vodou, která bazén už vlastním tlakem “postaví”. Napouštrění i vypouštění ventilem je velmi jednoduché a rychlé a jako základní modely bazénů jsou tyto velmi vhodné. V nabídce máme řadu rozměrů od 3,05 do 4,6 m v průměru.

– bazény Tampa oválné jsou v podstatě stejné bazény Tampa jako výše uvedené, jen oválného tvaru.

– bazény Miami vynikají nad ostatními velmi pevnou a stabilní konstrukcí. Není potřeba žádných velkých stavebních úprav pro jejich sestavení a používání a instalaci zvládne každý. V kategorii nadzemních bazénů patří modely Miami ke špičce. Vybrat si opět můžete v několika rozměrech.

– bazény Tahiti představují samonosné modely bazénů vyrobených z PVC. Po sestavení pevné konstukrce bazén už jen napustíte vodou a ten se sám postaví. Velikostí jsou tyto bazény vhodné pro rodiny s dětmi.

– bazény Ohio jsou kulaté plastové bazény s kovovou konstrukcí vhodné pro rodiny s dětmi. Velmi pohodlná instalace a sestavení je předností těchto bazénů.

– bazény Relax Pool představují nafukovací vířivé bazény vhodné na chaty, na dovolené i do domácností. Snadno přenosné a sestavitelné. Voda o teplotě až 40° C a masážní bublinky a proud vody už s vaším tělem udělají své.

Naše nabídka obshauje kromě bazénů také veškeré potřebné příslušenství zahrnující bazénovou chemii, solární program k bazénům doplňky nevyjímaje schůdky, filtrace, krycí plachty, vodní hry a mnohé další. Připravte se na léto. Ať máte před vedrem kam utéct a kde se osvěžit. S Nakupkou.cz se splést nemůžete.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang