Elegantní zvuk – Mikrověž Philips MCM277

TV, foto, audio-video

Může se zdát, že v době osobních počítačů v každé rodině už CD přehravače v jakékoliv formě nefrčí, ale není tomu tak. Ono se ani pouštění hudebních CD v osobních počítačích nedoporučuje z důvodů zbytečně vysoké spotřeby energie. Co se týče přijímání rozhlasových stanic, i to lze v počítačích řešit zakoupením TV karty, jenže investice je to kolikrát větší, že koupě samotného audio systému. Ty se vyrábějí v nejrůznějších designových provedení a my vám dnes nabízíme jeden, podle nás, velmi povedený. Mikrověž Philips MCM277 je moderně řešený audiosystém, na kterém si přehrávání CD a nejen jich určitě užijete.

Vzdáleně připomíná mikrosystém Philips MCM277 obrazovou reprodukci. Kromě zrakového zážitku vám však tato mašinka dopřeje i odpovídající zvukový zážitek. K dispozici budete mít zvukový výkon 2 x 5 W RMS / 2 x 10 W / s maximálním hudebním výkonem PMPO 400 W. Kromě CD a CD-RW přehrajete také bez problémů formáty MP3 či WMA, které můžete klidně nechat na své flashce či jiného USB zařízení. Samozřejmostí je také schopnost přehrát MP3/WMA disků.

Philips MCM277 vám nabízí optimalizované nastavení pro různé styly hudby, tzv. Digital Sound Control a také funkci Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy. Digitální tuner se chlubí 40 předvolbami, které můžete zapnit vašimi oblíbenými rozhlasovými stanicemi. K dispozici je rovněž užitečný budík a časovač vypnutí. Nechybí ani moderní způsob označování MP3 skladeb – ID3 tag.

CD je umístěno vertikálně, což je velmi praktické a elegantní. Naprogramovat si přehrávání můžete dle své libosti; náhodně si pustit libovolné tracky z CD, přesně si stanovit pořadí či libovolně opakovat jakýkoliv vámi nastavený program.

K Mikrověži Philips MCM277 si můžete připojit přes linkový konektor jakékoliv přenosné zařízení. K dipozici je rovněž vstup pro sluchátka přes klasický 3,5mm port.

Modelová řada MCM mikrosystémů Philips nabízí několik designových variant, ze kterých je radost vybírat. Koukněte se na naší nabídku a nechte se zlákat!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang