Miniskleník i do té nejmenší zahrady!

Dílna, stavba a zahrada

Jste vášnivým zahrádkářem či milujete tu piplačku okolo květin? Jste ale omezeni malou zahrádkou či dokonce jenom terasou? Není všemu konec a i na malém prostoru si můžete vypěstovat výborná rajčátka anebo se pyšnit krásnými květinami. Lanitplast myslí i na malé prostory.

Miniskleník Lanitplast Plant In Standard je ideální pro pěstování bylinek a drobnější zeleniny či ovoce. Díky rozměrům 118×118×146,5 cm je předurčen k využití především na malých zahrádkách, ale dokonce i terasách.

V malých věcech se vždy nalézají velká překvapení a tento skleník není výjimkou. Propracovaný design a střecha z nerozbitného polykarbonátu z něj dělají opravdový poklad.

Obě křídla střechy je možné otevřít a zaaretovat v několika polohách, dle vašich potřeb a dostupnosti. Ve výšce pasu jsou umístěny zavěšené truhlíky na zeminu a pod nimi naleznete i prostor, kam lze snadno uložit drobné zahradní nářadí,  konev a další příslušenství. Pro optimální obsah vody mají truhlíky zabudovaný i vodní kanálek.

Miniskleník Lanitplast Plant In Standard je samozřejmě i velmi snadný na montáž a vaše rostliny či zeleninu bezpečně ochrání i před slimáky a hlemýždi a díky kontorlovatelné teplotě jim dokážete vytvořit to správné klima i na malém prostoru. Díky komfortní pracovní poloze se navíc nemusíte namahavě ohýbat a pracovat v předklonu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang