Mít v kapse živý kaktus? Není problém

Dílna, stavba a zahrada

Vypěstovat si vlastní rostlinu od semínka po krásně rostlý kousek, to udělá radost každému. Dnes však doba pokročila natolik, že sledovat růst vaší rostliny můžete neustále a to kdekoliv budete. Jednoduše si ji vezmete s sebou. A to kamkoliv. Takto pěstovat se dají nejlépe kaktusy a my vám dnes právě takový kaktus “pet plant” nabízíme.

Pet plant – hvězdný kaktus je miniaturní kaktusová rostlika uzavřená v průhledné skleněné klíčence, kterou si můžete pověsit ke klíčům či mobilu a sledovat jak náramně roste. Kaktus po vás nebude chtít kdoví jakou péči. Párkrát do měsíce ho “zarosíte” několika kapkami čerstvé vody a o vše ostatní se postará už jen matka příroda.

Až kaktus doroste výšky své klíčenky, určitě tím jeho život nekončí. Jen už bude chtít na volný svět a proto ho přesaďte do nějakého květináče a starejte se o něj dál stejným způsobem. Uvidíte sami, že vám vydrží ještě hodně, hodně dlouho.

Podle čínské tradice každá z rostlin přináší a povzbuzuje určitý aspekt života. Tento hvězdný kaktus působí na odvahu a smělost a proto bude určitě oceněn kýmkoli, komu jej darujete. Tak jen do toho a nezapomeňte se podvat také na další originální dárky a dárky z lásky, které naleznete v nabídce našeho internetového obchodu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang