Myčka nádobí SMS53M08EU

Spotřebiče

Láká Vás zažít novou éru v mytí nádobí? Všeobecně jsou výrobky značky BOSCH velmi kvalitní a výkonné. Nová myčka nádobí Bosch SMS53M08EU si své milovníky získá pokrokovou technologií, prvotřídním zpracováním, velkým ulehčením práce a hlavně designem. U firmy BOSCH znamená kvalita odpovědnost vůči člověku a životnímu prostředí. Proto se snaží splňovat nejvyšší nároky zákazníků a svou novou generací myček nádobí otevírá před každou domácností možnost, jak aktivně chránit klima. Mezi novinky patří také myčka nádobí BOSCH SMS53M08EU s dvířkami z nerezu a povrchem AntiFingerPrint, kterému nelze odolat.

Pro tento povrch není nic problém, údržba je až neuvěřitelně snadná. Vysoce hodnotný nerez je opatřen speciálním lakem, který zamezí nežádoucím otiskům prstů a neubírá nerezovému provedení na jeho atraktivnosti. Je to zkrátka povrch, kterého se budete rádi dotýkat.

Myčka nádobí BOSCH ActiveWater má větší vnitřní objem. Do dosavadních myček nádobí se vejde 12 jídelních souprav, ale myčka ActiveWater pojme 13 jídelních souprav. Dosahuje také špičkové klasifikace třídy A v energetické účinnosti sušení a zásluhou dávkovacího asistenta, který kontrolovaně rozpouští mycí tablety a tím je účinněji využívá, dosahuje tato myčka vynikajících výsledků mytí. K vynikajícím výsledkům patří také rychlé mytí, což tato myčka zvládá při naplnění za pouhých 140 minut. Při zvolení funkce VarioSpeed umyjete dokonce ještě dvakrát rychleji – jen za 70 minut. Mezi další praktické funkce patří funkce auto 3in1, která znamená, že žádný druh mycího prostředku není problém. Myčka si sama před každým mycím cyklem vyhodnotí právě používaný druh mycího prostředku (tablety, konvenční mycí prostředky nebo gelové mycí prostředky) a automaticky přizpůsobí proces mytí. Samozřejmě bez jakéhokoliv dodatečného programování a vždy s tím nejlepším výsledkem mytí a sušení.

O další spoustě dokonalostí myčky nádobí BOSCH SMS53M08EU se přesvědčte už sami a uvidíte, že budete velmi mile překvapeni.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang