Méně povinností a více volného času s myčkou nádobí

Spotřebiče

Venku je krásně, slunce svítí, dny jsou čím dál delší, vy ale trávíte hodiny a hodiny postáváním nad dřezem a umýváním nekonečné hromady talířů a skleniček po rodinných obědech a večeřích? Věnujte svá odpoledne a večery příjemnějším aktivitám! Ušetřete čas a  peníze s myčkou nádobí.Myčka nádobí Bosch SRS55M78EU bude ozdobou vaší kuchyně. Se svojí šířkou 45 centimetrů se vejde nejen do prostorných kuchyní, ale i do těch nejmenších kuchyňských koutů. Její velikost ovšem není na úkor množství umytého nádobí, v myčce Bosch SRS55M78EU umyjete až celých devět jídelních souprav, což spolehlivě pokryje i bohatý rodinný oběd o více chodech. Už se nemusíte bát talířů se zaschlým jídlem a zničené pokožky rukou z máchání v jarové vodě.
Myčka Bosch SRS55M78EU chrání nejen Vaše ruce, ale i Vaše úspory. Spotřebovává pouhých 11 litrů vody a při průměrné vytíženosti jí k provozu stačí jen 176 kWh za rok. Účinnost sušení třídy A zaručuje, že Vaše nádobí bude umyté a usušené dříve, než se vrátíte z večerní procházky. Pokud rádi popíjíte s přáteli drinky, určitě uvítáte systém šetrného mytí skla, schůzky s přáteli už pro Vás nebudou končit nepříjemnou tečkou v podobě odstraňování skvrn ze skleniček.

Občas prostě potřebujete mít špinavé nádobí okamžitě čisté a přesně k tomu využijete funkci VarioSpeed, která Vám umožní zkrátit dobu mytí až o 50%. Tak neváhejte, nechte myčku Bosch SRS55M78EU ať se postará o Vaše povinnosti a vyrazte ven, vychutnávat si jaro.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang