Milé překvapení do domácnosti? To je myčka Whirlpool ADP 6839 WH

Spotřebiče

Dnes jsme si pro Vás připravili krátké povídání o Myčce nádobí Whirlpool ADP 6839 WH. Ná úvod Vás jistě potěší velice příjemná cena, která Vám jistě usnadní výběr. Pojďme se ještě ale podívat na její další přednosti, kterými vyniká.

Na úvod je třeba řící, že se jedná o 60 cm širokou, volně stojící myčku v bílém provedení. Tento model je určen na 12 sad nádobí a samozřejmě je zařazena do úsporné energetické třídy A. Myčka nádobí Whirlpool ADP 6839 WH nabízí 7 programů na mytí nádobí a je ještě vybavena 6. smyslem, který Vám umožní zvolit režim myčky jedniným dotykem tlačítka. To, že myčky šetří energii, vodu a čas je všeobecně známo.

Proto Vám Whirpool nabízí u některých modelů rychlé umývání mírně zašpiněného nádobí, které je umyté už za 30 minut. Pro dokonalé umývání tato myčka obsahuje funkci Anti-bacteria, což je 10-minutový závěrečný oplach pro perfektně umyté nádobí a likvidaci bakterií. Vaše pohodlí jistě podpoří i možnost odloženého mytí, kdy si můžete naplánovat automatické zapnutí mytí v intervalu 1-24 hodin. Indikátory tablet, leštícího prostředku a soli jsou elektronické.

Pro bezpečnost Vaší domácnosti jistě uvítate funkci Aquastop, která při poruše myčky  brání úniku vody z přívodní hadice i z myčky a funnkci Aquasafe, která zajišťuje vnitřní ochranu myčky. Co ještě říci závěrem? Pokud by jste ladili Vaši kuchyň do nerezového barvy, tak Whirlpool samozřejemě nabízí tento model i v nerezovém provedení a my Vám ho opět nabídneme za skvělou cenu!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang