Na balkóně jako v pokojíčku

Spotřebiče

Možná se za chvíli spíš budete více starat jak z vašeho balkonu či terasy odklidit sníh a závěje, ale berte dnešní produkt třeba jako dobrý  tip pro vánoční dárek, nebo jako inspiraci pro příští letní sezónu. Na terase byste neměli trávit více času uklízením a údržbou než potom samotným posezením a relaxací, a přesně i na to myslí společnost Kärcher.

Staré kartáče a košťata už můžete rovnou hodit z balkónu, teď si musite udělat místo na vysokotlaký čistič Kärcher K 2.200 Balcony! Tento malý žlutý zázrak vám totiž nyní pomůže udržet balkón jakéhokoli povrchu dokonale čistý a to navíc za velmi krátky čas a ještě k tomu pohodlně.

K samotnému odstraňování i těch nejodolnějších nečistot dochází prostřednictvím silného vodního paprsku a díky nástavci Balcony Power Scrubber PS 20, jehož součástí jsou bytelné štětiny, jde odstraňování špíny opravdu velmi rychle a snadno. Výhodou Kärcher K 2.200 Balcony je jeho  univerzální použití. Nečistoty lze odstraňovat nejen z podlahy ale také ze zahradního nábytku, květináčů či zahradního nářadí.

Kärcher myslí na všechno a proto tento čistič vyniká i jednoduchým a okamžitým použitím, stačí jen připojit na vodovodní řád (ať už venkovní či vnitřní), nacvaknout tu správnou násadu a vrhnout se na úklid. I skladování je mnohem kompakatnější než si myslíte a to díky šikovnému navíjení kabelu a možnosti uložit nástavce přímo na čističi!

Také vás Kärcher K 2.200 Balcony už nalákal na teplejší dny a příjemné posezení na terase? Tak napište Ježíškovi!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang