Nafukovací čluny

Sport a outdoor

Léto se blíží, ale i jarní počasí v čele se stále teplejším sluníčkem vybízí k vodním radovánkám. Na koupání to, pravda, ještě není, ale vodní hladina skýtá i jiné možnosti. Český národ se právem řadí mezi největší milovníky vodáctví na světě a důvodů je hned několik. Tak předně na vodě se dá strávit velmi krásná dovolená, která nezruinuje vaši peněženku.

Večery u ohně pod stanem jsou nezapomenutelné. A hlavně Česko nabízí celou řadu rodinných řek, na kterých si odpočine, ale i zasportuje každý, od začátečníků po zkušené vodáky. Proč se ovšem spoléhat na nabídku půjčoven vodáckého vybavení, když za malý peníz si můžete pořídit vybavení vlastní? Nakupka.cz vám nabízí několik variant nafukovacích člunů, se kterými si na řekách užijete tu pravou romantiku.

Krásných řek je u nás nepočítaně, půjčovny jsou však jen na některých z nich, které bývají v letních měsících zpravidla značně obsazeny. Mít vlastní „výbavičku“ se tedy vyplatí z několika důvodů. Svobodně si můžete rozhodovat o termínu vaší plavby.

Nejste vázáni na ani na smluvený den jejího ukončení a hlavně, řeku si vyberete sami a nemusíte se bát dlouhých čekacích front před jezy. V našem internetovém obchodě si mžete vybrat z několika nafukovacích člunů od těch nejlevnějších, které vás vyjdou na několik stovek až po ty o málo dražší, do kterých však vměstnáte celou rodinu.

Nafukovací člun Colossus 2 je určen pro dvě dospělé osoby s nosností až 225 kg. Nafukovací člun Navigátor 1+1 je určený pro jednu dospělou osobu a jedno dítě s nosností 155 kg. Nafukovací člun Navigátor 2+1 je určen pro dvě dospělé osoby a jedno dítě s nosností do 215 kg. Dále v naší nabídce naleznete také čluny verze Colossus 2+1 určené pro dva dospělé a jedno dítě s nosností až 260 kg a dále Colossus 1+1, který je určen pro jednu dospělou osobu a jedno dítě s nosností 135 kg.

Součástí balení všech člunů jsou i dvě plastová pádla a sada na opravení poškozeného člunu. V našem internetovém obchodě nabízíme k dokoupení také ruční pumpu Campingaz se třemi adaptéry pro různé ventily a tak nafukování člunů pro vás bude hračka.

Ještě přemýšlíte kam na dovolenou? Přece na vodu! A to na vodu s nafukovacími čluny od nás.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang