Chladící tašky

Sport a outdoor

Po dlouhé zimě se snad každý těší na hřejivé slunce a tropické teploty. Jenže když se tak stane, mnozí z nás se okamžitě začnou shánět po výrobcích produkujících chlad. Tento zdánlivý paradox lze vyřešit koupí například chladících boxů, které však málokdy oplývají snadnou manipulací. Řešením jsou elegantní chladící tašky, které si pohodlně můžete vzít s sebou třeba na pláž nebo na plovárnu. V naší nabídce máme celou škálu barevných vzorů a typů, ze kterých si vybere úplně každý.

Chladící boxy mají určitě výhodu ve své prostornosti a větší objemové kapacitě, ale sami si představte, jak se s takový plastovým boxem vydáváte na piknik do přírody, či si ho berete s sebou k rybníku. Chladící tašky oproti nim nabízejí mnohem lepší komfort co se skladnosti týče. Tašku si vezmete na záda, přehodíte si ji přes rameno a můžete vyrazit. Navíc, s povětšinou jednobarevnými či dvoubarevnými plastovými boxy jistě ve společsnoti neoslníte. Chladící tašky se chlubí krásnými letními motivy a jejich používání je tak radost sama.

Z naší nabídky si můžete vybrat 3 základní typy chladících tašek:

  • tašky přes rameno, které sice disponují menší objemovou kapacitou, za to jsou však nejelegantnějším řešením pro chlazení potravin. Prostě si je přehodíte přes rameno a můžete vyrazit
  • batohy na záda, které se výborně uplatní na delší cestě v případě, že nevystoupíte z auta přímo na pláži. Jsou konstruovány jako klasické batohy, takže jejich použití je vlastně univerzální.
  • klasické chladící tašky s velkým objemem, které jsou podobné klasickým boxům, nicméně svým designem je určitě převyšují.

Stejně tak máte možnost výběru ze tří značek dodavatelů chladících tašek:

  • Chladící tašky Campingaz nabízejí pestrou paletu chladících tašek všech tří  výše uvedených typů. Tašky přes rameno v pestrých barevných vzorech nabízejí od 12 do 16 l objemu vnitřního prostoru. V případě chladících batohů si u nás můžete vybrat velikosti od 9 do 19 l. Klasické chladící tašky pak disponují až 28 l objemu a směle se tak vyrovnají i klasickým chladícím boxům.
  • Firma Gio-Style dodává na trh elegnatní a objemné tašky přes rameno v oranžové či modré barvě, kdy jejich kapacita dosahuje až 30 litrů objemu. V nabídce jsou však i tašky pro méně náročné zákazníky o objemu 7 či 15 l a také batoh na záda o objemu 14 l.
  • Oblíbená značka Singer taktéž nabízí produkty pro chlazení a v naší nabídce naleznete velkou chladící tašku v tmavě modré barvě, které nese název Ardes TK 51.

V rámci kompletního servisu v našem internetovém obchodě můžete zakoupit také chladící vložky, se kterými vaše potraviny vydrží v taškách více jak 10 hodin při teplotě o více jak 10 stupňů nižší, než je okolní teplota.

Teď už je to jen na vás, jaké kombinaci barev a jakému stylu dáte přednost. Věřte však, že s chladícími taškami od nás bude vaše léto o špetku příjemnější.

Po dlouhé zimě se snad každý těší na hřejivé slunce a tropické teploty. Jenže když se tak stane, mnozí z nás se okamžitě začnou shánět po výrobcích produkujících chlad. Tento zdánlivý paradox vám pomohou vyřešit chladící tašky, které si pohodlně můžete vzít s sebou třeba na pláž nebo na koupaliště. V naší nabídce máme celou škálu barevných vzorů a typů, ze kterých si zajisté vybere každý. V kategorii chladící tašky nabízíme produkty značek Campingaz, Gio-Style a Singer.

Jaké chladící tašky nabízíme?

Z naší nabídky si můžete vybrat ze tří základních typů chladících tašek. Nabízíme chladící tašky přes rameno, které sice disponují menší objemovou kapacitou, za to jsou však nejelegantnějším řešením pro chlazení potravin. Prostě si je přehodíte přes rameno a můžete vyrazit. Chladící batohy na záda se výrobně uplatní na delší cestě v případě, že nevystoupíte z auta přímo na pláž. Jsou konstruovány jako klasické batohy, takže jejich použití je vlastně universální. Klasické chladící tašky s velkým objemem jsou podobné klasickým boxům, nicméně svým designem je určitě převyšují.

Jakou výhodu chladící tašky mají a jak se dají používat?

Chladící boxy mají určitě výhodu ve své prostornosti a větší objemové kapacitě, ale sami si představte, jak se s takovým plastovým boxem vydáváte na piknik do přírody nebo si ho berete s sebou k rybníku. Chladící tašky oproti nim nabízejí mnohem lepší komfort, co se skladnosti týče. Tašku si vezmete na záda nebo přehodíte přes rameno a můžete vyrazit. Chladící tašky jsou jednobarevné či dvoubarevné, ve společnosti tak zajisté oslníte. Chlubit se budete krásnými letními motivy.

V případě chladících batohů značky Campingaz si u nás můžete vybrat velikosti od 9 do 19 l. Chladící tašky přes rameno v pestrých barevných vzorech nabízíme od 12 do 16 l objemu vnitřního prostoru. Klasické chladící tašky pak disponují až 28 l objemu a směle se tak vyrovnají i klasickým chladícím boxům. Firma Gio-Style dodává elegantní chladící tašky o objemu až 30 litrů. Teď už je to jen na vás, jaké kombinaci barev a jakému objemu dáte přednost. Věřte však, že s chladícími taškami od nás bude vaše léto o špetku příjemnější.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang