Na nákup stanu ještě rozhodně není pozdě

Sport a outdoor

Nemyslete si, že na nakupování outdoorového vybavení je už v polovině prázdnin pozdě. Nenechte se zvyklat nabídkami školních potřeb a zapomeňte ještě na přípravy na první školní den a klidně se ještě porozhlédněte po novém obydlí do přírody. Ať už v extrémech nebo jen někde v klidu u rybníka se můžete spolehnout na českou firmu Jurek S+R!

Ideální do českých hor, luhů a hájů je řada stanů Jurek Tramping. Jedná se o stany vhodné do nenáročných podmínek, které skvěle poslouží trampům, vodákům ale i turistům. Tyto stany nabízí vysoké pohodlí pro spaní ale také vynikají nízkou hmotností, kterou oceníte, hlavně při pěší turistice, kde se počítá každý gram!

Pro dnešní den jsme vybrali model Jurek S+R TRAMP 2.0. Tento stan s jedním vchodem představuje pohodlné bydlení pro 2 osoby. Před vchodem je tropiko mírně protaženo a vytváří tak praktickou předsíňku ať už pro vaření, nebo zavazadla. Pro výběr stanu jsou samozřejmě také důležité nějaké ty parametry. Vodní sloupec podlahy je 1000mm a tropika 3000mm, váha je pouhých 2,6 kg a bez starostí jej lze využít jako třísezonní stan.

Pokud venku nezuří vichřice, jistě oceníte větrací otvor ve vrcholu stanu, který je krytý jemnou síťovinou proti hmyzu. Intenzivnímu větrání napomáhá i moskytiéra ve vnitřním vchodu stanu. Mezi vnitřním stanem a tropikem je mezerea 6 cm, která optimálně zajišťuje tepelnou pohodu stanu a hlavně minimalizuje orosování stanu.

Stan Jurek S+R TRAMP 2.0 dokonce nabízí i jednu uvniverzální vychytávku, stačí jen dokoupit speciální podložku značky Jurek a můžete samostatně postavit jen tropiko s podložkou bez vnitřního stanu. Věřte, že v horkých dnech a teplých nocích je to k nezaplacení!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang