Něco pro náročné hospodyňky

Spotřebiče

Pokud patříte mezi nadšené hospodyňky, které nejen rády vaří, ale i pečou různé koláče, bábovky a tak podobně, tak se určitě neobejdete bez nějakého šikovného pomocníka. A proč ne rovnou takového, který udělá většinu práce za vás? Nač se mučit u přípravy většího množství těsta, když to může být o mnoho snadnější?

Dnes pro vás máme tip na úžasný kuchyňský robot Sencor STM 301X, který je v dostání v 9 atraktivních barvách, takže si můžete vybrat přesně takový, aby vám krásně doplňoval kuchyň.

Robot disponuje nerezovou místu o objemu 4 litry, můžete připravit až 1,6 kg těsta či vyšlehat až 8 vaječných bílků. Hlavní předností přístroje je planetární systém hnětení, míchání a šlehání. Nástavce rotují kolem své osy a kolem osy převodovky zároveň, robot tak umožňuje zpracování 100% obsahu mísy a garantuje dokonalé promíchání ingrediencí.

Na výběr máte 3 výměnné nástavce, a to hnětací hák, míchací metlu a šlehací balónovou metlu. Využít je možné 6 rychlostí a také pulzní režim umožňující krátkodobé spuštění chodu na maximální výkon.

Kuchyňský robot Sencor STM 301X disponuje protiskluzovými nožkami a prostorem pro navinutí síťového kabelu pod základnou. Zkrátka ideální pomocník do vaší kuchyně!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang