Nejlepší půjčka – nebo nejrychlejší – diskuze

Půjčky

Zájemců o půjčku bylo, je a bude vždy spousta. Vzít si půjčku může být pro laiky zvláště obtížné. Ovšem když si zájemce o půjčku udělá pořádný průzkum, může mu to pomoci najít nejlepší půjčku, která mu bude vyhovovat.

Jednou z nejlepších půjček, které jsou v současné době na trhu, je půjčka online. Online půjčku lze snadno získat a využít k různým účelům, např. ke splacení dluhu z kreditní karty, na koupi vybavení do domácnosti nebo na dovolenou.

Někteří věřitelé nabízejí převod peněz ještě tentýž den, kdy byla podána žádost o nej půjčku, což je skvělé, pokud jsou peníze potřeba ihned. Většinou se jedná o půjčky bez dokládání dokladů. Rychlou půjčku nabízí i Smart půjčka.

Pokud člověk kupuje auto, tak nejlepší volbou je půjčka na auto. Půjčky na auto mají nízké úrokové sazby a jsou obvykle přizpůsobeny potřebám zájemce. Mnohé z nich mají flexibilní podmínky splácení a nastavený splátkový kalendář, který ušetří čas a peníze.

U financování rekonstrukce nebo koupě domu, bytu nebo nějaké jiné nemovitosti se jeví půjčka na bydlení jako ta nejlepší půjčka. Půjčky na bydlení mají atraktivní úrokové sazby a je zde možnost si půjčit velkou částku peněz. Investice se později vrátí v podobě zvýšené hodnoty dané nemovitosti.

Nejlepší půjčka je rozhodně ta, která nejlépe odpovídá žadatelovu rozpočtu, cílům a plánům. Se správnou půjčkou si lze splnit své sny snadněji.

V případě, kdy člověk nechce hned půjčku a potřebuje peníze navíc, může zkusit práci z domu, u které si může rychle vylepšit rozpočet.

Nejvýhodnější půjčka

Získat co nejvýhodnější úvěr by se líbilo každému. Nikdo nechce platit peníze navíc. Jak v té záplavě nejlepších úvěrů vybrat ten nejvýhodnější a čeho se držet, poradí následující tipy:

 • zaměřit se na konkrétní podmínky jednotlivých úvěrů
  • úrok
  • RPSN
  • poplatky

Nejvýhodnější půjčka je ta, která má nejnižší RPSN. Všichni poskytovatelé půjček musí uvádět výši RPSN v souladu se zákonem o spotřebitelském úvěru.

 • zjistit si další důležité parametry
  • doba splatnosti
  • rychlost schválení úvěru
  • flexibilita půjčky
 • splácení – nejvýhodnější půjčka je ta, kterou klient zvládne splácet
  • výše měsíčních splátek

Klientovy příjmy by měly pokrýt splátku a také další nezbytné a neočekávané výdaje. Lepší je platit méně a pravidelně, než se dostat do problémů. Člověk by měl mít doma vždy vytvořenou finanční rezervu ve výši 1-2 svých platů. I ten nejvýhodnější úvěr se na druhou stranu může stát noční můrou a prodražit se.

 • najít si dostatek času na vybrání toho nejvýhodnějšího úvěru
  • prostudovat všechny dostupné nabídky
  • zjistit si rizika jednotlivých půjček
 • využít internetový srovnávač půjček
  • všechny důležité informace přehledně a na jednom místě

Půjčka je seriózní závazek a nemělo by se o ní rozhodovat unáhleně a zbrkle. Žadatel si musí ujistit, kolik si potřebuje půjčit, na co chce půjčené peníze použít a kolik je schopen splácet měsíčně, aniž by ho to finančně zruinovalo.

Nejlepší nebankovní půjčky

Nejlepším řešením pro ty, kteří v bance nepochodí, jsou půjčky nabízené nebankovními společnostmi. Takových produktů není třeba se bát, jelikož firmy, které je nabízejí, působí na trhu již pěknou řadu let. Mají bohaté zkušenosti, dobré renomé a tisíce spokojených zákazníků.

Půjčky z nebankovního sektoru jsou široké veřejnosti mnohem přístupnější, dovolit si je může prakticky každý. Pokud je něčí příjem nízký, možná je ideální čas porozhlédnout se po produktu vytvořeném právě pro něj.

Jaká je nejlepší nebankovní půjčka? Jaká je nejlevnější půjčka? Na internetu si lze podle srovnávačů půjček nechat vyjet seznam i nejlepších nebankovních půjček. Patří sem:

 • Zonky
 • Home Credit
 • Zaplo
 • Kamali
 • Ferratum
 • Provident
 • Cofidis
 • Nafirmy.cz
 • Everyday Plus
 • Cool Credit
 • Profi Credit
 • CreditPortal
 • Viva Credit
 • Acema
 • Fajn půjčka
 • CreditOn
 • CreditGo
 • SOS Credit
 • CreditStar
 • Pronto Půjčka

Nebankovní půjčky nemají tak přísné podmínky, peníze lze dostat velmi rychle a nejlepší nebankovní půjčka bez registru zaručuje, že společnost nebude řešit negativní záznam v registru dlužníků.

Nejlepší nebankovní půjčky bez registru

Každá půjčka má své výhody a nevýhody. Hlavní rozdíl mezi bankovní půjčkou a nebankovní půjčkou je ten, že půjčky od banky se neobejdou bez prověřování žadatele a nezbytné administrativy. Čerpaná částka má na druhou stranu výrazně nižší úrok než u nebankovních společností.

Nebankovní instituce mohou poskytovat peníze pouze s licencí ČNB. Hlavní výhodou je rychlé posouzení žádosti bez nahlížení do registrů a okamžité čerpání půjčky.

Nejlepší nebankovní půjčky bez registru nejčastěji využívají klienti, kteří potřebují okamžité řešení finanční situace a nechtějí ztratit čas čekáním na posouzení žádosti. Půjčku bez registru lze získat, avšak půjde jen o velmi malou částku v tisících korun a na velmi krátkou dobu.

U vyšších částek nejlepší nebankovní půjčku bez registru člověk nezíská, nebo jen za cenu nedodržení zákona.

Nejlepší nebankovní půjčky – diskuze

Pokud si žadatel není jistý, kterou nebankovní půjčku zvolit, pomůže mu v tom diskuze o nejlepších nebankovních půjčkách a různé srovnávače na internetu.

Na každé stránce poskytovatele půjčky je k dispozici kalkulačka – nejvýhodnější půjčka, díky které se dá snadno zjistit, zda půjčka je tou nejlevnější půjčkou na trhu, nebo ne, a popř. jestli se platí nějaké další poplatky.

Zonky

Zonky je nejznámější poskytovatel nejlepších nebankovních půjček díky svému jednoduchému heslu lidé půjčují lidem. Tato platforma nabízí i investici peněz. Roční úrok začíná na 4,49 %. Půjčit si lze online z pohodlí domova, půjčku lze kdykoliv splatit zdarma a poplatky jsou minimální a hlavně transparentní.

Půjčit si lze na cokoliv. Půjčka je splácena po dobu až 10 let a částka se pohybuje mezi 5 000 až 1,2 mil. Kč. Výjimkou není ani pojištění schopnosti splácet.

K vyřízení půjčky jsou potřeba dva doklady totožnosti, bankovní výpis, doklad o příjmech a vlastnictví bankovního účtu v ČR. Peníze jsou na žadatelově účtu už do 5 minut od podpisu smlouvy, maximálně do 2 dnů. Zonky nepůjčuje lidem v exekuci a insolvenci.

Reprezentativní příklad:

Částka200 000 Kč
Měsíční splátka2 164 Kč
Doba splácení10 let
Roční úrok4,99 %
RPSN5,55 %
Přeplatek59 531 Kč

Zonky má přehledný web i podmínky. Půjčit si lze nižší i vyšší částky.

Home Credit

Home Credit je známá a také hodně oblíbená společnost poskytující nejlepší půjčky. Produkt Flexibilní půjčka, který umožňuje půjčení až 250 000 Kč, lze využít prakticky na cokoliv a splácet ho tak, jak klient zrovna může. Jde o revolvingový úvěr, tzn. splacené peníze se mohou znovu využívat.

Pomocí kalkulačky si budoucí klient spočítá půjčku a k jejímu sjednání dojde online nebo telefonicky. Podpis je možný také online nebo poštou. Potřeba jsou dva doklady totožnosti. Po každých 6 řádně splacených splátkách je možné jednu splátku odložit, a to zcela zdarma. Peníze jsou posílány v rámci 1 pracovního dne.

Reprezentativní příklad:

Částka250 000 Kč
Měsíční splátka5 000 Kč
Doba splácení70 měsíců (skoro 6 let)
Roční úrok11,9 %
RPSN12,6 %
Přeplatek97 323 Kč

Lze si půjčit i vyšší částky. Na oficiálních stránkách chybí bližší info k úrokům.

Zaplo

Zaplo nabízí první půjčku ve výši až 16 000 Kč, kterou lze využít na cokoliv. S nulovým úrokem se nezaplatí ani koruna navíc. Důležité je řádně půjčku splatit.

Vše probíhá online. Po zvolení výše půjčky a délky splácení se vyplní registrační formulář a pošle kopie občanského průkazu. Odpověď přijde do několika minut. Žádost je potvrzena identifikační platbou a peníze jsou k mání do 15 minut. Půjčka se může předčasně splatit bez poplatku.

Reprezentativní příklad opakované půjčky:

Částka7 000 Kč
Měsíční splátka8 610 Kč
Doba splácení30 dní
Roční úrok279,83 %
RPSN1 141,2 %
Přeplatek1 610 Kč

Zaplo je nejlepší půjčka bez doložení příjmu a je vhodná pro akutní potřebu. Nevýhodou je, že poprvé si lze půjčit jen 16 000 Kč.

Kamali

Kamali by se dala nazvat nejrychlejší půjčkou. Poprvé může žadatel získat až 15 000 Kč, a pokud vše splatí do 14 dnů, nezaplatí nic navíc. Vyplnění žádosti trvá 5 minut a schválení je skoro 100%. Požadovaná částka dojde na bankovní účet již do 10 minut.

Poplatky jsou uvedené transparentně – za každých půjčených 1 000 Kč se zaplatí 33 Kč u půjček splacených do 30 dnů. Půjčku lze rozložit až na 10 splátek. Je však potřeba uhradit minimálně 10 % z jistiny.

Z dokladů stačí občanský průkaz, bankovní účet a telefon. Vše se dá vyřešit online, popř. telefonicky.

Reprezentativní příklad půjčky při splacení do 30 dnů:

Částka15 000 Kč
Doba splácení30 dní
Roční úrok0 %
RPSN48,4 %
Přeplatek1 610 Kč

Tato půjčka je typem krátkodobé půjčky, u nichž je typická nižší částka k půjčení. Může se tak zařadit mezi půjčky s nejnižším úrokem.

Ferratum

Rychlá flexibilní online půjčka Ferratum Credit – půjčka rychle, jednoduše a diskrétně. Možnost půjčit si až 80 000 Kč a rozhodnout si i o tom, kolik a kdy splácet. Není problém splatit celou půjčku ihned. Ferratum Credit je revolvingový úvěr.

Reprezentativní příklad:

Částka20 000 Kč
Měsíční splátka2 993 Kč
Doba splácení12 měsíců
Roční úrok12,25 %
RPSN299,98 %
Přeplatek15 919,5 Kč

Peníze lze čerpat opakovaně. Na stránkách však chybí více informací k úrokům.

Provident

Provident nabízí půjčku 10+1, čímž situaci klientům značně zlehčuje. Např. když si klient půjčí 10 000 Kč, bude splácet 1 000 Kč měsíčně po dobu 11 měsíců, což znamená, že přeplatí jen 1 000 Kč, resp. přeplatí jednu splátku navíc.

Půjčit si lze až 40 000 Kč. Vyřízení je online, peníze lze bezplatně splatit dříve, jednou si lze splátku zdarma odložit. Tato půjčka je však dostupná pro nové zákazníky.

Pro stávající zákazníky existuje půjčka Provident, kde se částka na půjčení může vyšplhat až na 170 000 Kč se splatností 48 měsíců nebo půjčka online (130 000 Kč do 15 minut).

Reprezentativní příklad:

Částka50 000 Kč
Měsíční splátka2 757 Kč
Doba splácení24 měsíců
Roční úrok26 %
RPSN32,49 %
Přeplatek16 149 Kč

Provident disponuje hned několika zajímavými půjčkami, přehledně a jednoduše pro zákazníky. Odložení splátky je bezplatné.

Cofidis

Výše částky, kterou si lze půjčit, je až 1 mil. Kč. Peníze jsou poslány do 24 hodin, žádné skryté poplatky. Společnost získala i několik ocenění, která se dají najít na oficiálních webových stránkách. Na výběr je flexibilní půjčka a klasická půjčka. O peníze lze zažádat i s partnerem a dosáhnout tak na nižší úrok.

Mezi podmínky pro získání úvěru patří doložitelný příjem, žádný negativní zápis v registru dlužníků. Úvěr lze pojistit, existují 3 varianty pojištění.

Reprezentativní příklad:

Částka20 000 Kč
Měsíční splátka1 914,95 Kč
Doba splácení12 měsíců
Roční úrok29,9 %
RPSN29,9 %
Přeplatek2 979,43 Kč

Produkty Cofidis jsou transparentní a férové. To se týká i webových stránek.

Nafirmy.cz

Služba Nafirmy.cz podporuje české podnikatele a firmy. Poskytuje jim úvěry a dalším lidem pak možnost investovat do těchto firem. Všechny zájemce o peníze pro své podnikání vítá přehledný web. Úrok se pohybuje od 4,89 % a částka mezi 100 000 až 2 mil. Kč. Platí se jednorázový poplatek 3 % (2 % OSVČ) z půjčené částky.

Reprezentativní příklad:

Částka550 000 Kč
Měsíční splátka16 457 Kč
Doba splácení36 měsíců
Roční úrok4,89 %
Přeplatek58 946 Kč

Jednorázový poplatek z půjčené částky se musí splatit předem. Půjčka má výhodu především v tom, že se řadí mezi půjčky s nejnižším úrokem.

EverydayPlus

Everyday+ je revolvingový úvěr poskytovaný společností OPR-Finance s.r.o. Everyday+ je flexibilní úvěr se kterým lze čerpat finanční prostředky až do výše 50 000 Kč bez poplatků. Uzavření smlouvy je zdarma, avšak platí se poplatek za čerpání půjčky – 20 % z čerpané částky. Minimální doba splácení je 61 dní.

Reprezentativní příklad:

Částka5 000 Kč
Měsíční splátka1 672 Kč
Minimální splátka1 200 Kč
Roční úrok20 %
RPSN519 %
Přeplatek1 000 Kč

Peníze bývají ihned na účtu, podmínky půjčky jsou jasně dané.

Cool Credit

Česká společnost Cool Credit nabízí nebankovní půjčky na cokoliv. Noví zákazníci si mohou půjčit až 10 000 Kč, stávající zákazníci až 20 000 Kč. Maximální doba splácení je 30 dní, půjčku lze splatit i dříve a bez poplatku. Peníze jsou v obou případech již do 10 minut na účtu, stačí vyplnit online žádost a počkat na schválení.

Reprezentativní příklad:

Částka10 000 Kč
Doba splácení30 dní
RPSN2 969 %
Přeplatek3 250 Kč

Web nabízí přehledné podmínky a dvě varianty úvěru.

Profi Credit

Profi Credit se na trhu pohybuje přes 25 let. Tato společnost upřednostňuje osobní přístup. Rychlá půjčka s pojištěním schopnosti splácet se u této firmy nazývá Pojištěná půjčka. Rychlá půjčka na cokoliv, se kterou se klient nedostane do problémů, kdyby nastaly neočekávané situace.

Lze zažádat o částku mezi 10 000 až 150 000 Kč s dobou splácení až 48 měsíců. Peníze jsou obvykle na účtu v ten samý den. Úvěr lze čerpat opakovaně a mezi další výhody této nejlepší půjčky je možnost se pojistit proti neschopnosti splácet.

Reprezentativní příklad:

Částka150 000 Kč
Měsíční splátka8 225 Kč
Doba splácení48 měsíců
Roční úrok59,3 %
RPSN78,4 %
Přeplatek244 800 Kč

Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

CreditPortal

Společnost CreditPortal nabízí svým klientům nejflexibilnější podmínky na trhu pro získání a splácení nejlepšího úvěru. V nabídce žadatel nalezne dvě varianty půjček – Credit 30 a Credit 365. Žádost se vyplní jednoduše online. Osoby v exekuci zde mají také šanci na půjčku.

Credit 30 je krátkodobá rychlá půjčka od 500 do 30 000 Kč s jednou splátkou a možností prodloužení doby splatnosti. Credit 365 je dlouhodobá půjčka od 1 000 Kč do 60 000 Kč na 3, 6, 9 nebo 12 měsíců.

Reprezentativní příklad půjčky Credit 30:

Částka3 000 Kč
Poplatky2 259,3 Kč
Roční úrok40 %
RPSN 3 531 321,4 %
Přeplatek2 325,05 Kč

Reprezentativní příklad půjčky Credit 365:

Částka15 000 Kč
Poplatky9 507,22 Kč
Měsíční splátka2 124 Kč
Roční úrok12 %
RPSN194,12 %
Přeplatek10 488,77 Kč

Klienti mají možnost u produktu Credit 30 požádat o refinancování půjčky.

Viva Credit (Movinero)

Viva Credit je krátkodobá půjčka, jejíž splatnost je maximálně 24 měsíců. Každý měsíc se musí splatit alespoň 10 % z dlužné částky a úroky. Nejrychlejší půjčka Viva Credit je schválena včetně poslání peněz do 15 minut. Získat lze až 30 000 Kč bez ručení a doložení příjmů od zaměstnavatele.

Noví zákazníci mají výhodu v získání nulového úroku na 30 dní. V případě nesplácení půjčky hrozí vysoké sankce za telefonické a emailové upomínky.

Reprezentativní příklad:

Částka5 000 Kč
Měsíční splátka1 916,97 Kč
Doba splácení12 měsíců
Roční úrok40 %
RPSN4 715,96 %
Přeplatek18 003,69 Kč

Půjčku lze splatit předčasně a neplatí se žádné sankce ani další poplatky.

Acema

Česká nebankovní instituce Acema vznikla v roce 2000 a nabízí úvěry pro podnikatele a fyzické osoby. U každého druhu půjčky jsou na výběr různé varianty produktů.

U spotřebitelských účtů si lze půjčit na cokoliv, nabízí se zde i Americká hypotéka nebo Spotřebitelská Dohypotéka. U podnikatelských úvěrů je varianta úvěru s ručením nebo bez ručení, Developerský úvěr, Zpětný leasing nebo Podnikatelská Dohypotéka.

Ve všech případech si lze půjčit vysoké sumy, minimální částka začíná na 20 000 Kč. Žádost se podává online a peníze jsou na účtu do 48 hodin.

Reprezentativní příklad:

Částka500 000 Kč
Měsíční splátka7 820 Kč
Doba splácení120 měsíců (10 let)
Roční úrok13 %
RPSN17,8808 %
Přeplatek481 289,99 Kč

S úvěrem jsou spojeny i poplatky, jednorázový poplatek za zápis do katastru nemovitostí 3 000 a provize 8 % z výše úvěru.

Fajn půjčka (Fair Credit)

Fajn půjčka umožňuje si půjčit částku v rozmezí 1 000 až 100 000 Kč se splatností na 30 až 100 týdnů. Z pohodlí domova, nikam se nemusí chodit a hlavně jsou peníze k dispozici v hotovosti z rukou obchodního zástupce.

Vyplnění žádosti trvá pár minut a schválení jakbysmet. Fajn půjčka je férový, bezpečný a transparentní úvěr, důraz je kladen na zodpovědný přístup ke klientům.

Reprezentativní příklad:

Částka22 000 Kč
Týdenní splátka814 Kč
Doba splácení45 týdnů
Roční úrok35,53 %
RPSN254,04 %
Přeplatek14 630 Kč

Lze si půjčit nižší i vyšší částky. Některé informace na webu mohou být matoucí.

CreditOn

Hlavními výhodami půjčky společnosti CreditOn jsou rychlost, flexibilita a přívětivost. Nejrychlejší půjčka na trhu je určena každému ve věku od 20 let, každému, kdo potřebuje nej půjčku do částky 20 000 Kč, každému, kdo má rád pohodlí a vše pod kontrolou.

Reprezentativní příklad:

Částka2 000 Kč
Měsíční splátka184,10 Kč
Doba splácení12 měsíců
Roční úrok40 %
RPSN5918 %
Přeplatek184 Kč

CreditOn je nejlepší úvěr, který pomůže v případě neplánovaných výdajů, protože je možnost si nastavit splátky podle svých možností. Přehledné podmínky jsou prioritou. Noví klienti si mohou půjčit max. 8 000 Kč.

CreditGo

CreditGo se prezentuje jako půjčka na pár kliků. Na prvním místě mají kvalitu práce se zákazníky. Žádosti zpracovávají okamžitě po jejich obdržení. Nejrychlejší půjčka CreditGo disponuje nízkým úrokem a žádnými skrytými poplatky. Stálí zákazníci si mohou půjčit vyšší částky.

Reprezentativní příklad první půjčky:

Částka10 000 Kč
Doba splácení30 dnů
Roční úrok36 %
RPSN7 595,3 %
Přeplatek4 290 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru3 994,11 Kč

Reprezentativní příklad opakované půjčky:

Částka12 000 Kč
Doba splácení30 dnů
Roční úrok36 %
RPSN9 025,84 %
Přeplatek5 390 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru5 034,93Kč

Půjčka je určená každé plnoleté osobě s trvalým pobytem v ČR, cizincům pracujícím v ČR s trvalým nebo přechodným pobytem, každému, kdo potřebuje peníze do výše 15 000 Kč, kdo má neplánované výdaje, kdo má rád pohodlí a kdo potřebuje peníze ihned na cokoliv.

SOS Credit

SOS Credit je rychlá půjčka, která poskytuje částky od 1 000 Kč do 30 000 Kč, splatnost od 7 do 28 dnů a slevové akce pro stávající klienty. První půjčka je půjčka, která má nejnižší úrok, tedy nulový úrok a slevu 30 %. Stávající klienti můžou získat slevy ve věrnostním programu.

Vše se dá vyřídit online, během pár desítek minut. Podmínky jsou jednoduché jako u ostatních společností. Lidé, kteří mají závazky po splatnosti, na půjčku s nejnižším úrokem nedosáhnou.

Reprezentativní příklad:

Částka4 500 Kč
Doba splácení28 dnů
Roční úrok0 %
RPSN5 632,2 %
Přeplatek1 639 Kč

Rychlá online půjčka je pro každého, kdo má pravidelný příjem a vlastní bankovní účet.

CreditStar

Společnost CreditStar se zabývá finančními technologiemi a založena byla v roce 2006. Jejím cílem je, aby půjčování bylo jednoduché a snadno dostupné pro každého. Půjčka od firmy CreditStar nabízí chytrá řešení pro každou situaci. Zájemce může požádat o půjčku SmartCredit (půjčku na splátky) nebo MiniLoan (malou půjčku).

Reprezentativní příklad SmartCredit:

Částka50 000 Kč
Měsíční splátka4 998,15 Kč
Doba splácení12 měsíců
Roční úrok35 %
RPSN41,21 %
Přeplatek9 809,5 Kč

Reprezentativní příklad první půjčky MiniLoan:

Částka5 000 Kč
Doba splácení30 dnů
Roční úrok0 %
RPSN0 %
Přeplatek0 Kč

Reprezentativní příklad opakované půjčky MiniLoan:

Částka7 000 Kč
Doba splácení30 dnů
Roční úrok328,5 %
RPSN1 732,08 %
Přeplatek1 890 Kč

V případě schválení půjčky jsou finanční prostředky odeslány během 15 minut.

Pronto Půjčka

Rychlá půjčka s možností odečtení úroků. Do 48 hodin si díky půjčce může klient půjčit od 10 000 do 100 000 Kč. Výhodou jsou nízké měsíční splátky. V případě předčasného splacení jsou veškeré nezaplacené úroky odečteny.

Reprezentativní příklad:

Částka30 000 Kč
Měsíční splátka1 995 Kč
Doba splácení24 měsíců
RPSN62,63 %
Přeplatek18 880 Kč

Vše je rychlé a online. Zájemce o bližší informace nebo o půjčku se musí registrovat.

Nejlepší bankovní půjčky

Která bankovní půjčka je nejvýhodnější? Jaké banky v ČR nabízí tu nej půjčku?

Podle internetových srovnávačů vyhrála banka Moneta Money Bank se svojí půjčkou na cokoliv.

Částka5 000–1,5 mil. Kč
Doba splácení24 měsíců až 10 let
RPSN6,9–26,7 %
ÚrokOd 6,69 %

Moneta Money Bank nabízí půjčku na cokoliv s nízkým úrokem již od 6,69 % ročně. Bez složité administrativy, částky do 600 000 Kč se dají vyřídit kompletně online. Pokud má klient u této banky účet, nemusí nic dokládat. Peníze jsou převedeny do několika minut od schválení.

Správa půjčky je zcela zdarma, podmínkou je vlastnit bankovní účet u Monety Money Bank. Za předčasné splacení úvěru se platí poplatek 0,5-1 % z předčasně splacené sumy. Doba splácení se pohybuje od 2 do 10 let. U částek vyšších 1 mil. Kč je potřeba spolužadatel.

Na druhém místě skončila půjčka od České spořitelny.

Částka2 000–1 mil. Kč
Doba splácení12 měsíců až 10 let
RPSNindividuální
Úrokindividuální (nejvýše 19,99 %)

Česká spořitelna je jednou z největších a nejoblíbenějších bank v ČR. Její půjčka, pohybující se od 2 000 do 1 mil. Kč s dobou splácení 1 až 10 let, se řadí mezi nejlepší úvěry na trhu. Úrok je počítán každému klientovi individuálně (mezi 5 až 20 %). Řádné splácení napomáhá lepšímu úroku a část plateb může banka zcela odpustit.

Předčasné splacení je zcela zdarma. Výše splátek se dá přizpůsobit v průběhu čerpání úvěru. Po 6 měsících řádného splácení se nabízí možnost nechat si jednu splátku odložit. Pojištění schopnosti splácet není výjimkou. Klient může vybírat ze dvou variant a jedné speciální pro seniory ve věku 63-69 let.

Na 3. místě skončila půjčka od mBank.

Částka10 000–1 mil. Kč
Doba splácení12 měsíců až 8 let
RPSNindividuální
Úrokod 5,99 %

Bankovní půjčku od mBank lze sjednat prostřednictvím elektronického formuláře. Částka k půjčení se pohybuje mezi 10 000 až 1 mil. Kč a úrok začíná na 5,99 %. Nejvýhodnější úrok je u půjčky s pojištěním schopnosti splácet. Předčasné splacení půjčky je zdarma.

Stávající klienti se nemusí zabývat administrativou, vše se dá zařídit v mobilní aplikaci. Noví klienti nemohou smlouvu podepsat online, musí se dostavit na pobočku osobně nebo využít poštovního kurýra.

Doba splácení je mezi 1 až 8 lety. Žadatelé o první půjčku mají možnost půjčky do 40 000 Kč se splatností 12 nebo 24 měsíců s nulovým úrokem. Zaplatí jen jednorázový poplatek ve výši 2 % z půjčované sumy.

TIP: Velmi oblíbená je bezúročná mBank půjčka 40 000. Banka ji však poskytuje pouze novým klientům.

Další nejvýhodnější bankovní půjčky na trhu

Banky v ČR se předhánějí v zajímavých lákadlech pro nové klienty, aby je zaujaly a získaly si je. Další banky, které mají svou tradici, širokou klientelu a nabízejí výhodně půjčky, jsou například:

Výhodou půjčky u banky jsou hlavně nízké úroky a vysoká míra bezpečnosti. Standardem je zřizování pojištění schopnosti splácet. Kvalitní zákaznická podpora včetně možnosti osobní návštěvy pobočky je samozřejmostí. Řada úkonů se dá už plně vyřídit online v mobilní aplikaci banky nebo internetovém bankovnictví.

Nevýhodou jsou stále přísnější podmínky pro schválení úvěru. Banky chtějí klienty se vzornou úvěrovou historií a stabilním pravidelným příjmem. U takových klientů je minimální riziko nesplacení závazků.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang