Nejlepší způsob odpočinku?

Dílna, stavba a zahrada

Mezi nepříjemnější způsoby relaxace patří ležení a válení se. Pokud si u ležení navíc chcete například číst knížku, za chvíli Vás začne bolet loket nebo zápěstí, o které si opíráte hlavu. Jaký je tedy ještě příjemnější způsob ležení? V houpací síti.

Váháte, jak by měla vypadat taková ideální houpací síť právě pro Vás? Co takhle, aby byla použitelná nejen pro vnitřní prostory, ale i pro venkovní? Přesně takovou sítí je Jobek Carolina s fleecovým potahem, latte macchiato.

Tato síť je jako stvořená pro použití i ve venkovních prostorách. Jak je to možné? Síť je totiž vyrobena ze speciální tkaniny JobekCord®, což je fleecový polstrovaný potah vyrobený z patentovaného syntetického materiálu, který je stejně hebký a příjemný jako bavlna, ale nabízí i spoustu jiných vlastností, kterých se bavlně nedostává.

Tento potah se hodí do jakéhokoliv počasí, ať už sněží, prší, mrzne nebo pálí sluníčko, potah neztrácí barvu ani tvar, nešpiní se a nepohlcuje vlhkost, čímž zabraňuje vzniku plísní.  Nemusíte se bát, že by se zmačkal nebo se na něm začaly dělat žmolky, zůstane v původní podobě za jakýchkoliv podmínek.

Všechny tyto vlastnosti zaručují, že se Jobek Carolina s fleecovým potahem, latte macchiato bude skvěle vyjímat nejen u Vás doma v pokojíčku, ale především venku, na zahradě či na terase, případně ve vlhkých vnitřních prostorách. Má nosnost 160 kg, takže se tam v závislosti na hmotnosti osob uvelebí dva až tři lidé.

Krásná houpací síť Jobek Carolina s fleecovým potahem, latte macchiato se může stát Vaší každodenní radostí. Po úmorném dni se stačí jen natáhnout a odpočívat a hodit všechny starosti za hlavu. Nebojte se udělat něco pro sebe a své pohodlí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang