Nejvyšší čas vyřídit si účty

Pro děti

Pije vám někdo krev? Nebo vás někdo vytáčí takovým způsobem, že když ho jen zahlédnete, rozpálíte se do růžova? Vyřiďte si s ním účty!! Nebudete však potřebovat pěsti či jiné části těla. Postačí vám se blíže seznámit s taji voodoo.

Historie voodoo sahá až do konce 17. století. Počátek tohoto náboženství, které má své kořeny na Haiti, jež v tuto dobu také vzniklo jako státní celek, je spojován s dovozem otroků z Afriky a jejich v té době velice těžkým sociálním postavením. Ti se proto začali obracet na různá africká božstva ve víře, že se jejich situace zlepší, čímž položili základy tohoto náboženství. Ve 20. století dostalo voodoo tu tvář, kterou dnes zná každý z nás – kanibalismus, černá magie, a orgie, to vše je s voodoo spojováno. Tomuto trendu bezesporu napomohla i filmová produkce.

Ať už je to jakkoliv, je zcela na vás, na jakou stranu se v tématice voodoo přikloníte. My vám však nabízíme jedinečnou možnost si alespoň jeden z rituálů vodoo vyzkoušet díky Profi Voodoo, 23 cm vysoké panence, která může ztvárnit kohokoliv. Součástí balení jsou i oblečky, čili může představovat jak muže, tak ženu. Pro ještě snazší identifikaci vaší oběti rituálu, který bezpochyby zná každý z nás, je možné nažehlit (díky speciálnímu papíru, který je součástí balení) jeho či její fotografii. Poté již je pouze na vás, jaké metody mučení použijete.

Pokud hledáte originální dárek, Profi Voodoo panenka určitě nezklame. Samozřejmě ji můžete použít i pro vlastní prospěch. Je na čase se vypořádat s vaším šéfem či úhlavním nepřítelem!!!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang