Neobyčejný kapesní nůž

Sport a outdoor

Tak tenhle kousek se bude hodit pro dámy, ale určitě s ním uděláte radost i mužům. Značka Victorinox je mezi kapesními noži nějaký pojem. A tak si občas mohou dovolit udělat i nůž jen s několika málo funkcemi, zato opravdu užitčnými!

Abychom byli přesní a měli v tom jasno hned od začátku. Kapesní nůž Victorinox SilverTech má 7 funkcí a je velký 58 mm. Jako první vás jistě upoutá jeho vzhled. Kdo by čekal tradiční červený design bude buď zklamaný nebo nadšený. Tento model má totouž stříbrnou střenku, jak již název napovídá.

Co jej ale dělá opravdu odlišným je variace jeho funkcí. Největším lákladem je jistě vysoce kvalitní LED světlo bílé barvy, které vám nejednou posvítí na cestu, na práci anebo klidně do kabelky. Samozřejmostí je dokonale ostrý nůž.

Jak pro může, tak i ženy je určen pilník na nehty zakončený šroubovákem a do výbavy nesmí samozřejmě chybět praktické nůžky. Jeho použití dokonale rošiřuje i tlakové kuličkové pero. Pokud jste tedy věčnými hledači propisek, kapesní nůž Victorinox SilverTech pro vás bude vysvobození i v tomto směru!

Díky šikovnému kroužku jej můžete připevnit třeba na klíče a mít jej stále u sebe a vše praktické mít vždy při ruce!

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang