Neodolatelná chuť grilovaného masa

Dílna, stavba a zahrada

Začíná být hezky a sluníčko vystrkuje růžky. Po zimě se už určitě těšíte na propečený kus masa, nebo na špíz či grilovanou zeleninu. Proč čekat na letní sérii letních dní, když už teď můžete mít dobrotu na stole.

Žádné čekání na rozpálené uhlí či brikety, stačí jen přinést připravené suroviny a můžete začít grilovat. Kontaktní gril Campingaz Adelaide 3 Classic L má tři litinové hořáky včetně rozptylovače tepla, tím hořáky umožňují nezávislé grilování v každé třetině grilu.

Pohodlná regulace je zajištěna díky třem ovládacím knoflíkům, na našich stránkách u výrobku Campingaz Adelaide 3 Classic L naleznete i 3D animaci a muzete si tak virtualne gril vyzkouset. Zblízká se podívat jak gril vypadá díky animaci, s kterou si gril otáčíte přesně tak jak chcete a také zjistíte jak se ovládá.

Grilovací plocha je rozdělena na litinový rošt a litinovou plotnu, rozměr grilovací plochy je 60×46cm. A pro snadnou manipulaci s příborama a různýma kleštěma jesou po stranách grilu Campingaz Adelaide 3 Classic L dva kovové stolky s háčky pro zavěšení grilovacího náčiní.

Dopřejte si mimořádnou chuť z grilování a nechte se vtáhnout do svých smyslných kombinací chutí, vyzkoušejte jakékoli koření máte rádi nebo si nechte poradit na internetu od odborníků, určitě vám bude chutnat. Dobrou chuť.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang