Nezbytnost pro každého kuchaře

Domácnost a nábytek

Vaříte-li často a rádi, určitě víte, že jednou z opravdových nezbytností každého kuchaře je dobrá pánev. Jak ale vybrat takovou, která uspokojí i nejnáročnější kuchaře?

Pokud máte hrnec a pánev, uvaříte de facto jakékoliv jídlo. Proto je výběr vhodné pánve významným faktorem kvality vašich výsledných pokrmů. Pánev značky Pro Guss Pro 243 Titan uspokojí i nejnáročnější kuchaře. Jedná se o univerzální titanovou pánev elegantní černé barvy se skleněnou pokličkou. Povrch pánve je nepřilnavý, dá se snadno čistit vodou nebo ubrouskem a má stabilní tvar, což dokazuje poskytovaná patnáctiletá záruka na rovnost dna.

Pánev Pro 243 Titan je přímo ideální na přípravu palačinek, omelet, bramboráků a steaků. Samozřejmě můžete skvěle připravit i jiná jídla, jako např. orestovanou zeleninu, smažený sýr nebo třeba řízky, fantazii a chutím se meze nekladou. Pánev se hodí na sklokeramickou desku, plynový i elektrický sporák. Díky speciálním úchytům ovensafe je pánev vhodná i pro pečení v troubě, úchyty jsou odolné proti žáru o teplotě až 260 °C.

S pánví Pro 243 Titan není příprava žádného pokrmu překážkou. Speciální ventilační systém zajišťuje mírný přetlak páry, díky čemuž si připravované pokrmy uchovají více živin a jsou rychleji připravené. Není proč váhat, tato pánev je jednoduše perfektní!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang