Nosiče lyží

Auto-moto

Ať už se člověk vydává lyžovat do Alp či do Krkonoš, je velmi pravděpodobné, že se mu bude hodit kvalitní nosič lyží. Jak jej vybrat a jak s ním zacházet?

Naše nabídka nosičů, připevnitelných na automobily, je opravdu široká. Pokud potřebujete pravidelně přepravovat lyže, jsou tu pro vás specializované nosiče lyží od známých výrobců, např. Hakr, Mont-Blanc, Prorack či kvalitního skandinávského výrobce Thule. Projděte si náš sortiment a vyberte model šitý přímo na vaši míru, zajisté nebudete zklamáni. Chystáte se v zimě na hory a nemáte v autě místo na lyže? Pak jste na tom správném místě. S Nakupkou.cz totiž nic není problém!

Jaké nosiče lyží nabízíme?

Tyto nosiče zajisté oceníte zejména v zimním ročním období. Lyže lze samozřejmě umístit také do střešního boxu, ale chcete-li převážet jen lyže, nosiče lyží vám ušetří dost peněz. Nemusíte se bát, že se do nosičů vejde jen pár lyží, s těmito nosiči můžete přepravit až 4 nebo dokonce 6 párů lyží!

Máte raději snowboarding? V naší nabídce lze také zakoupit nosiče vhodné pro umístění až 4 snowboardů! O své zimní miláčky se nemusíte obávat, nosiče lyží jsou totiž vybaveny zamykacími systémy. Pokud cestujete, můžete si kdykoli od auta odskočit bez obav, že se k lyžím dostane případný zloděj. Nosiče lyží skutečně zaručují bezpečnou a komfortní přepravu.

Jaké funkce mohou nosiče lyží mít?

Kvalitní nosiče mohou být výsuvné pro snadné nakládání a vykládání lyží. Hliníkový aerodynamický design je vyvýšený a tím brání vysokým vázáním poškodit střechu vašeho auta. Některé nosiče lyží mohou přepravit šest párů lyží nebo čtyři snowboardy. Vaše lyže uchytíte mezi dva gumové polštáře a tím je bezpečně zajistíte proti posunu.

Samozřejmostí je uzamykatelnost. Nosiče lyží nabízí skvělý způsob, jak bezpečně přepravit lyže a snowboardy bez omezování prostoru interiéru nebo zavazadlového prostoru vašeho auta. Jednoduše se namontují a je to!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang