Máte svou oblíbenou vůni?

Parfémy, kosmetika a zdraví

Vánoce se pomalu blíží a už zase musíme vymýšlet, co komu pořídit. Pokud vás nic nenapadá, tak dobrým parfémem určitě nic nezkazíte, zejména pokud se trefíte do vkusu obdarovaného. A jestli nesháníte dárky, tak proč neudělat radost sami sobě nějakou pěknou vůní, ať už vaší oblíbenou či nějakou novou?

Nabídka parfémů je opravdu nepřeberná. Dnes pro vás máme tip třeba na známou a oblíbenou vůni Calvin Klein Euphoria Forbidden, kterou ocení zejména milovnice květinovo-ovocných vůní. Je pro ženy a dívky, které chtějí okouzlit své okolí a nebojí se na sebe upozornit.

Pokud sháníte spíše něco méně sladkého, tak zkuste třeba toaletní vodu Replay for Her, se kterou budete trendy, ale zároveň svá. Jestli si potrpíte na luxusnější značky, tak třeba parfémová voda Giorgio Armani Code vás zajisté okouzlí.

Nesmíme také zapomenout na pány. Zajisté potěší například dárková sada Hugo Boss Boss No.6 Bottled, která obsahuje kromě toaletní vody ještě deo stick. Tato vůně už je stálicí mezi pánskými parfémy, je pro muže nové éry – cílevědomý, úspěšný se zdravou dávkou sebedůvěry.

Další oblíbenou vůní je například toaletní voda Bvlgari Aqva pour Homme, její svěží kompozice v sobě pojí bohatství mořských tónů a vůni pomerančových hájů. Tak neváhejte a obdarujte blízké voňavým překvapením.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang