Odpočiňte si po dlouhém dni

Spotřebiče

Měli jste perný den v práci a potřebovali byste se uvolnit, odpočinout, no prostě na chvíli relaxovat? Masážní salony jsou v dnešní době dosti drahé, v některých salonech jsou takové ceny díky kvalitním službám, ale u jiných salonů tomu tak není, nabízejí služby, které neodpovídají ceně.  

Než abyste zkoušeli jeden salon po druhém a zjistili, jaký masér vám vyhovuje, tak vám nabízíme jednodušší variantu kvalitních služeb. Masážní přístroj Ardes M 238 dokáže ulevit od bolestivých svalů, snižuje tuk a tvorbu celulitidy a co je důležité, při každodenním použivání se během několika minut zbavíte stresu a únavy zároveň. Tento přístroj má 6 nástavců a dva pracovní režimy pro intenzitu masáže, plus ohřívání vulkanického kamene. Pro lepší manipulaci má masážní přístroj Ardes M 238 možnost regulování sklonu rukojeti až do devadesáti stupňů. Aby vám přístroj jen tak nevyklouzl z ruky, tak je celá rukojeť přístroje potažena neklouzavým materiálem. Dále je možné otáčet masážní hlavou o 270 stupňů.

Součástí balení masážního přístroje Ardes M 238 jsou již výše zmíněné masážní hlavice, s mikro body nabízí hlubokou a silnou penetrační masáž pro uvolnění a zklidnění bolavých svalů, bodový masážní nástavec hluboce masíruje konkrétní oblast svalů, nástavec s válečky zlepšuje cirkulaci krve a snižuje tuk a tvorbu celulitidy, jemný nástavec pro uvolnění celého těla a ztuhlých svalů, shiatsu nástavec stimuluje lidské prsty a nabízí hlubokou penetraci a studený nástavec s gelem umožňuje studenou masáž.

Proč si neudělat každý den chvíli jen pro sebe a odpočívat v posteli nebo na gauči u televize a přitom se můžete masírovat s tímto masážní přístrojem Ardes M 238.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang