Ohřejte si život s teplovzdušným ventilátorem Sencor SFH 9012

Spotřebiče

Na první pohled vypadá Sencor SFH 9012 jako TV obrazovka nebo monitor k počítači. Nenechte se ovšem zmást jeho velmi elegantním designem. Ten totiž není v sortimentu přímotopů obvyklý. Značka Sencor však na trh přišla s teplovzdušným ventilátorem, který vaši domácnost rozhodně hyzdit nebude. A věřte, že i když teplota s postupujícím jarem venku stále stoupá, takovýto výrobek se u vás doma nikdy neztratí.

Teplovzdušný ventilátor Sencor SFH 9012 je úzký, štíhlý, leskle černý přístroj, který skutečně na první pohled svůj primární účel nepřipomíná. Elegantní design tohoto přístroje však jistě oceníte. Nebudete ho totiž muset po každém použití schovávat a stydět se za něj před svými návštěvami.

Takový ventilátor se užije i jarním či letním období. Své o tom vědí majitelé starších kamenných baráků, kde i v létě není příliš teplo. A například při ranní či večerní hygieně zima zalézající pod kůži není zrovna příjemná.

S teplovzdušným ventilátorem si však můžete k příjemnému pocitu dopomoct kdekoliv, třeba i v zahradním altánu při večerním posezení, kdy teplota začíná klesat. Sencor SFH 9012 nabízí dvě úrovně nastavení – 1200 a 2000 W. Tento teplovzdušný ventilátor je možné nastavit na otáčení kolem své osy v úhlu 80° a také nastavit jeho automatické vypnutí. K pohodlnému užívání slouží plně vybavené dálkové ovládání anebo dotykové ovládání s LED displejem přímo na přístroji.

Modelová řada Sencor SFH nabízí řadu zajímavých a designově vyvedených teplovzdušných ventilátorů, která vám zpříjemní jakýkoliv den i chvíli, kdy budete potřebovat byť jen trochu zahřát.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang