Originalita ve Vaší kuchyni! To je značka Faber

Domácnost a nábytek

V kuchyni je odsavač téměř nutnou povinností. Vaší povinností ale není mít nějaké klasické a okoukané modely, naopak! V současné době si opravdu můžete vybrat i originální odsavače s prvotřídním designem, které přesně zapadnou do Vaší kuchyně!

Jednou ze značek, která nabízí ne úplně standardní design odsavačů je jistě značka Faber. Ne náhodou je tato značka považována za nositelem pokroku v designu, což dokládá i mnoho ocenění v této kategorii. Nebudeme ale přeci hovořit o teorii, podíváme se raději co konkrétně Vás může okouzlit!

Zřejmě nejuniverzálnější provedení odsavačů je provedení nerezové. Snad právě proto značka Faber vrhla i na zpracování jiných barev. Pokud právě vy patříte mezi lidi, kteří rádi experimentují a mají rádi originální kousky, tak si mezi modely této značky jistě vyberete. V tuto chvílí je tak nutno vyzdvihnout barvu černou, která zdobí některé modely odsavačů.

Komínový odsavač Faber Strip BK A60 si Vás jistě omotá kolem prstu. Možná si teď říkáte, že všechno co je originální či neobvyklé je prostě drahé. Můžeme Vás ujistit, že v tomto případě tomu rozhodně tak není. Kromě perfektního designu Vás totiž okouzlí i cena, díky které se odsavač stává dostupným pro kohokoli.

V úvodu jsme hovořili o originalitě, tu podtrhují modely rustikálního vzhledu. Pokud si libujete v tomto stylu a snažíte se svou kuchyni či byt vybavit tímto stylem, odsavač od značky Faber by tedy neměl ve Vaší kuchyni chybět. Skvělým doplňkem a zároveň nepostradatelným spotřebičem se pro Vás může stát například model Faber Trendy WB A60 v krémově bílé barvě. Pokud by Vám zrovna krémová barva moc neladila s doplňky, sáhnout můžete po odsavači Faber Ranch CU A60, který Vás upoutá barvou zvanou antická měď.

Na závěr se přeci jen ještě podíváme i na nějaký ten  odsavač nerezový. Na této barvě nás už nic asi nepřekvapí, ale tvar ještě může nabývat mnoha podob. To ostatně dokazují například model Cubia EG8X A45a Brio 90 RAL HIP + Inca kit, který si musí zamilovat snad každý…

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang