Osobní váhy Sencor

Domácnost a nábytek

Od digitálních osobních vah předpokládáme, že všichni očekávají přesné vážení s nejmenší možnou odchylkou, čitelný a velký displej a dostatečnou maximální váhovou kapacitu. To je standardem všech námi nabízených osobních vah. Přesto ale existují designové varianty, kterými se některé modely odlišují od ostatních. A právě takové bychom vám dnes rádi představili.

Osobní váhu má nejspíš každý z vás doma. Přiznejte se však: Vážíte se na ní rádi? Už vás slyšíme lamentovat, že vaše váha určitě váží špatně a ukazuje vám jiné cifry, než požadujete. Naše teorie zní: na pěkné váze se budete vážit o poznání raději. Firma Sencor je na poli osobních vah zdatným hráčem a ve své nabídce nabízí také velmi vyvedené barevné osobní váhy s květinovými motivy. Jedná se o digitální osobní váhy Sencor modelové řady SBS.

Digitální osobní váha

Digitální osobní váha je moderní zařízení, které slouží k měření váhy člověka. Tato váha funguje na základě digitální technologie a často má LCD displej, na kterém se zobrazuje váha včetně dalších informací, jako jsou BMI (Body Mass Index) a další údaje. Digitální osobní váhy jsou běžné v domácnostech, posilovnách a zdravotnických zařízeních a nabízejí řadu výhod oproti tradičním mechanickým vahám.

Některé funkce a vlastnosti digitálních osobních vah zahrnují:

  1. Přesnost: Digitální vahy obvykle poskytují větší přesnost a citlivost při měření váhy než mechanické vahy.
  2. Snadná čitelnost: Displej s digitálním zobrazením váhy je snadno čitelný a často zahrnuje podsvícení pro lepší viditelnost i za horších světelných podmínek.
  3. Různé metrické jednotky: Většina digitálních vah umožňuje volbu mezi různými metrickými jednotkami váhy, jako jsou kilogramy, libry a unce.
  4. Automatické zapnutí a vypnutí: Mnoho digitálních vah má funkci automatického zapnutí při vstupu na váhu a automatického vypnutí po ukončení vážení, což šetří energii baterií.
  5. Více funkcí: Některé digitální vahy mohou měřit nejen váhu, ale také další údaje jako BMI, tělesný tuk, svalovou hmotu a další.
  6. Design: Jsou k dispozici různé designy a provedení digitálních vah, které se mohou hodit do různých interiérů.
  7. Paměťové funkce: Některé vahy mají paměťové funkce, které uchovávají měřené údaje a umožňují sledovat změny v čase.
  8. Bluetooth a chytrá technologie: Některé moderní digitální vahy jsou propojitelné s chytrými zařízeními pomocí Bluetooth, což umožňuje sledovat své měření a statistiky na mobilní aplikaci.

Při výběru digitální osobní váhy je důležité zohlednit vaše potřeby, preferované funkce a také kvalitu a spolehlivost výrobce.

Sencor- od mixéru po osobní váhy

Sencor je významná značka zabývající se výrobou elektronických spotřebičů a zařízení pro domácnost. Včetně digitálních osobních vah. Společnost Sencor se specializuje na výrobu různých produktů, včetně kuchyňských spotřebičů, televizorů, audio zařízení, osobních vah, a dalšího elektronického vybavení.

V oblasti digitálních osobních vah Sencor nabízí různé modely s různými funkcemi a designy. Tyto váhy jsou často vybaveny moderními prvky, jako jsou digitální zobrazení váhy na LCD displeji, automatické zapnutí a vypnutí, měření BMI a dalších údajů. Společnost Sencor si klade za cíl vytvářet produkty, které jsou uživatelsky přívětivé, kvalitní a efektivní..

Sencor SBS – osobní váha

Modelová řada osobních vah Sencor SBS nabízí kvalitní váhy, které uspokojí i ty nejnáročnější. Maximální váhová kapacita těchto osobitých vah je 150 kg. Zvolit si však kromě kilogramů můžete další dvě váhové jednotky. Přesnost měření je pouhých 100 gramů. Údaje o své váze se dozvíte z velkého čitelného displeje. Co se údržby týče, tvrzené bezpečnostní sklo o tloušťce 6 mm je pro ni jako stvořené.

Vybírat si můžete z motivů různých barev a to červeného, žlutého, zeleného a modrého. Všechny tyto váhy mají jednotný, ultra tenký design a rozměry 290 x 290 x 27 mm. Váha samotných vah je pouhých 1,4 kg.

Pro náročné uživatele máme trumf na poli osobních digitálních vah. Model Sencor SBS 5000 je taktéž vyroben ve velmi pěkném designu, ale kromě klasického vážení tělesné hmotnosti nabízí také vážení tělesného tuku, objemu svalstva a také vody ve vašem těle. Váha disponuje povrchem z tvrzeného bezpečnostního skla. Před prvním vážením si jednoduše nastavíte váš věk, výšku a pohlaví. Váha má navíc paměť až pro 12 osob a tak se na ní může vážit celá vaše rodina i s příbuznými. Velkou předností této váhy je skutečně obrovský displej. Automaticky se zapne, když na ni stoupnete, a na LCD displeji vám ukáže aktuální naměřené hodnoty.  Po vážení se automaticky vypne.

Nelíbí-li se vám vaše stará váha a neradi se na ní vážíte, vyberte si z naší nabídky moderních osobních digitálních vah tu nejlepší barevnou kombinaci. Odteď se už váhy stranit nebudete!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang