Ano, přesně tak, nejen pro všechny milovnice a fanynky tzv. zeleného jablka od Donny Karan máme skvělou novinku, která je ještě o něco více sexy a přitažlivější!

Tato velmi přitažlivá a osobitá vůně je favoritem mnoha žen, ale pokud Vás přeci jen už „pouhé“ zelené jablko nudí, tak vyzkoušejte Parfém DKNY Red Delicious Woman EDP, 30 ml a budete nadšeny! Hlava parfému je osvěžena neodolatelnou kombinací vůně malin a vanilky, která Vás přímo pohltí a samotnému parfému dodává ještě více přitažlivosti a šmrncu. Samotný základ Parfému DKNY Red Delicious Woman EDP, 30 ml přímo hýří smyslnou chutí a aromatem velmi oblíbeného a lahodného šampaňského. Smozřejmě, jak už to u Donny Karan bývá zvykem, tak nechybí ani hravá vůně jablka, která dovává parfému jeho charakteristický rys, pro který je tato vůně tak oblíbená.

Tento parfém a mnoha dalších lze zakoupit na Notino.cz. Po stažení aplikace získá zákazník Notino slevu na první nákup, a to se vyplatí.

Ať už hledáte nějakou změnu parfému nebo třeba, pánové, sháníte dárek pro svoji drahou polovičku, maminku nebo sestru, tak zkuste právě Parfém DKNY Red Delicious Woman EDP, 30 ml, který bude jistě trefou do černého!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang