Je velice snadné podlehnout – parfém Dolce Gabbana Light Blue EDT

Parfémy, kosmetika a zdraví

Opravdu není nic jednoduchého najít pro sebe tu ideální vůni. Někomu se líbí to, jinému zase ono. Je také veliký rozdíl v tom, kdo onu vůni nosí, protože se může klidně stát, že parfém, který používá vaše kolegyně, známá či sestra vám prostě nepadne, bude pro vás příliš výrazný či naopak. Obecně jsou parfémy Dolce Gabanna hodnoceny velice kladně, stačí pár kapek a stane se z vás elegantní šelma, která jde cíleně za svým a vyzařuje naprostou sebejistotu.

Společnost Dolce Gabanna byla založena italskými designery Domenico Dolcem a Stefano Gabannou v Miláně. Tato značka se stala velice proslulou ve sféře luxusního zboží, zejména oblečení. Postupně se jim však povedlo proniknout i do dalších částí módního světa. Největší „díru do světa“ zřejmě udělali svoji parfémovou řadou. Pro představu o úšpěchu tohoto fenoménu byla hodnota obratu již v roce 2005 750 milionů eur.

Parfém Dolce Gabbana Light Blue EDT je světově nejprodávanější a pravděpodobně i nejznámější dámská vůně. Tento fakt je způsoben neutrálností této vůně, nikoho neurazí, ale na druhou stranu je natolik specifická, že ji i naprostý laik pozná na dálku. Po přivonění se totiž přenesete do letní zahrady plné zrajícího sicilského citrusu a zeleného jablka granny smith. A věřte, že se budete velice neradi vracet zpět do reality.

Na nákupka.cz můžete tento parfém nalézt ve 4 variantách – jako EDT 100 ml, 50 ml, 25 ml a v dárkovém setu, který obsahuje EDT 50 ml a tělový krém. Proto již neváhejte ani chviličku a nechejte se zlákat italskou elegancí a smyslností.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang