Je libo perfektní káva?

Spotřebiče

Patříte mezi “závisláky” na kofeinu a už si vaše rána nedokážete představit bez šálku kávy? Nebo zkrátka máte jen rádi chuť a aroma kávy a rádi si ji dopřejete? Tak či onak, pokud chcete opravdu dobrou kávu, která vás nakopne, tak je načase vyměnit rozpustnou kávu za pořádnou.

K tomu vám dopomůže třeba espresso Krups EA8050PE. Tento přístroj je nejmenším plnoautomatem na světě, jehož kvalita je potvrzena nezávislou agenturou. Espresso disponuje kónickým kovovým mlýnkem na kávu se 3 stupni mletí, dále jsou k dispozici 3 stupně nastavení teploty a 4 stupně nastavení tvrdosti vody. Výhodou je použití bez odvápnění okruhu přípravy kávy.

Espresso má přehledný digitální displej s intuitivním ovládáním v češtině. Předností je také možnost přípravy oblíbeného cappuccina či caffé latté v plně automatickém režimu. Pro opravdové puntičkáře, co se týče kávy je tu plotýnka na předehřívání šálků.

Espresso Krups EA8050PE nabízí příkon 1450 W a variabilní spařovací komoru na 6-9 gramů kávy. Přístroj vás i upozorní v případě nutnosti čištění či odvápnění, přičemž startovací sada je součástí dodávky. S tímto šikovným espressem si zkrátka kávu opravdu vychutnáte!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang