Jak mít perfektní trávník?

Dílna, stavba a zahrada

Pokud si potrpíte na perfektní trávník na vaší zahradě, tak vám asi určitě nestačí trávu pouze posekat sekačkou. Na některá místa se s klasickou sekačkou bohužel nedostanete, tak poté přichází na řadu dodatečná úprava některých míst, jako je třeba kolem stromů a podobně. Dnes pro vás máme tip na šikovného pomocníka, se kterým dovedete váš trávník k dokonalosti.

Jedná se o aku nůžky Bosch AGS 10,​8 LI, které jsou výkonným a spolehlivým přístrojem pro práci na zahradě. Tyto nůžky jsou bez jakéhokoli kabelu a součástí dodávky je také teleskopická tyč, která vám práci ještě více usnadní a vy se tak vyhnete bolavým zádům. Aku nůžky váží pouze 775 g a jejich design umožňuje pohodlnou manipulaci.

Lithium-iontový akumulátor nůžek nabízí vysoký výkon a pracovní dobu až 100 minut. Výhodou je také indikace stavu akumulátoru, nůžky jsou opatřeny praktickou čtyřstupňovou indikací stavu nabití diodami. Čepel na trávu aku nůžek Bosch AGS 10,​8 LI má šířku 100 mm.

Díky švýcarské kvalitě nožů s precizním broušením nabízí čepel na trávu dlouhou životnost. S těmito aku nůžkami bude váš trávník zkrátka perfektní a ještě s minimální námahou a maximálním pohodlím.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang