Hurá na výlet

Sport a outdoor

Patříte mezi milovníky turistiky? Rádi chodíte na pěší výlety a procházky přírodou? Jako správný turista se určitě neobejdete bez mapy. Můžete si pořídit klasickou papírovou, ale mnohem pohodlnější je kapesní outdoorová navigace, která nezabere téměř žádné místo a nabízí spoustu paměti pro vaše výlety a trasy a také další šikovné funkce.

Dnes pro vás máme tip na jednu takovou šikovnou navigaci. Jedná se o outdoorovou navigaci Garmin Dakota 20 PRO, která vás snadno a spolehlivě dovede do vámi určeného cíle.

Tato navigace je standartně dodávána s podrobnou turistickou navigační mapou České republiky Topo Czech PRO v měřítku 1:10 000. Kromě toho obsahuje také základní mapu celého světa s vestavěným digitálním modelem terénu, který umožňuje plastické zobrazení mapy na displeji přístroje.

Se dvěmi tužkovými baterkami vám navigace vydrží v provozu až 20 hodin a nabízí širokou škálu funkcí s možností jejich uživatelského přizpůsobení.

Náročnější uživatelé mohou využít speciální fitness funkce, jako je například připojení bezdrátového snímače srdečního tepu, cyklistického snímače kadence šlapání a podobně. Navigace Garmin Dakota 20 PRO nabízí také doplňkové funkce jako je budík, kalendář, kalkulačka či stopky.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang