Pořádně si na to posvítit: Akumulátorové svítilny Narex

Dílna, stavba a zahrada

Ať už je to práce v dílně nebo kdekoliv jinde, k jejímu perfektnímu průběhu krom pečlivosti a koncentrace potřebujete také pořádné světlo. Vždyť co oči nevidí, to ani ty nejšikovnější ruce nespraví. Společnost NAREX patří mezi přední dodavatele elektrického ručního elektronářadí a v jejím katalogu naleznete také šikovné a účinné AKU svítilny, se kterými se na svět budete dívat “třetím okem”. V nabídce této firmy a stejně tak v naší naleznete dva modely AKU svítilen a to model AS 12-3 a AS 14-3.

Tradicí více jak 65 let spolehlivé výroby v oblasti elektromotorů a elektronářadí se může pochlubit společnost Narex a tak jejím výrobkům můžete určitě důvěřovat. V široké paletě produktů naleznete dva jasné, zářivé body, jimiž nemůže být nic jiného, než kvalitní akumulátorové svítilny.

Model AS 12-3 disponuje třemi režimy svícení pro řemeslné, domácí a použití pro volný čas. V prvním režimu vás oslní vysoce svtivé LED diody pro prosvětlení tmavých prostor. Ve druhém můžete zvolit blikání LED diod (v kombinaci s oranžovým krytem LED svítilny je blikání výstražného charakteru) . Třetí režim pak nabízí reflektor s kryptonovou žárovkou pro běžné použití. Pro maximální pohodlí slouží pět poloh pro naklopení reflektoru do požadovaného směru a tak si skutečně posvítíte kam a na co přesně potřebujete. Bezpečné použití svítilny zajistí velká odkládací plocha pro stabilní postavení anebo výsuvný hák pro praktické zavěšení svítilny. Druhý model AS 14-3 nabízí všechny výhody modelu AS 12-3, přičemž odkládací plocha je více protáhlejší, a tudíž zajišťuje ještě větší zajištění stability.

Technické parametry obou modelů svítilen je pak totožné: 15 LED diod “pod kapotou”, napětí 14,4 V, úhel naklopení od 30 do 110 stupňů. Hmotnost je pouhých 0,25 kg u modelu AS 12-3 a 0,35 kg v případě modelu AS 14-3.

V našem sortimentu si můžete k AKU svítilnám dokoupit také příslušné akumulátory. Teď už vám tedy nebrání nic v tom, pořádně si na to posvítit!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang