Potěšte ty nejmenší opravdu kvalitní hračkou

Pro děti

Zeptáte-li se generace okolo třiceti let a výš na jejich nejoblíbenější hračku z dětství, velmi často vám odpoví takovou, která byla ze dřeva. Má to své důvody. Takové hračky jsou velmi stabilní a pevné. Zpravidla u nich nehrozí žádné zdravotní rizika a na první pohled jsou prostě krásné. Jasně, nevydávají zvuky, neháží světelné meče po pokoji a ani to nejsou zpravidla postavičky z nejnovějších filmových blockbusterů. Ovšem takové hračky dítě často stejně brzy omrzí. Ty dřevněné přetrvávají a v současné době jejich obliba rapidně stoupá.

Dřevěné hračky rozvíjí dětskou kreativitu a dětské myšlení. Skutečné a věrohodné tvary hraček přímo vybízí k hrátkám s nimi a proto je děti tolik milují. V nabídce našeho internetového obchodu Nakupka.cz máte velký výběr kvalitních dřevěných hraček z dílen českých řezbářů, kteří vám zaručují prvotřídní kvalitu.

Dřevěné hračky EGGI jsou vyráběny výhradně z místních listnatých dřevin. Pro jejich kvalitu, zdravotní nezávadnost a možnost precizního opracování jsou využívány zejména dřeva javoru, buku a břízy. Konstrukční prvky některých výrobků jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů. U většiny výrobků jsou kombinovány dřevěné části s originálním přírodním povrchem s lakovanými dřevěnými díly, a to přibližně v polovičním poměru. Je tím podporována možnost pocítit vlastnosti přírodního dřeva při zachování atraktivity každého výrobku. Všechny použité výhradně akrylátové nebo polyutheranové barvy a laky splňují požadavky evropské normy EN 71 o migraci těžkých kovů a jsou doprovázeny certifikáty autorizovaných zkušeben a institucí. Při montáži a lepení jsou používána nezávadná disperzní vodostálá lepidla renomovaných evropských výrobců.

Nabídka hraček v našem internetovém obchodě je opravdu pestrá. Na výběr máte statické i pohyblivé modely. Malým závodníkům jistě udělají radost malé závodní auta v červené či modré barvě. Pokud vaše dítě má hlavu neustále kdesi v oblacích, zkusit můžete roztomilé letadélka, které nabízíme taktéž ve dvou barevných variantách, červené a modré. Oblíbené jsou určitě zvířecí motivy a děti jistě ocení z pohádek jim známého draka, strašidýlko či rozverného papouška.

Zejména pro děti, které se učí chodit, je vhodná pomůcka, se kterou to zvládnou mnohem snáze a rychleji. Je jí Papoušek Eggi na tyči, kterého děti tlačí před sebou a papoušek jim při chůzi vydává veselé plaskavé zvuky od jeho nohou. Na podobném principu funguje i Strašidýlko Bugsy Eggi.

Další variantou jsou hračky s pěknými efekty, jaké vydává například Slunce s mráčky Eggi. Tato závěsná hračka při zatahání za provázek vytváří velmi kouzelnou iluzi. Pro děti vědátory je pak určitě vhodná Zatloukačka Eggi s dvanácti kolíky. Tato hračka je velmi vhodná pro trénování zručnosti.

Dřevěné hračky si vaše děti oblíbí. Budou rozvíjet jejich osobnost a vydrží jim po dlouho dobu aniž by je omrzely. Vyberte si z naší nabídky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang