Pračka Whirlpool Aquasteam 9700 – šetrná k prádlu, krásná na pohled

Spotřebiče

Pokud zrovna sháníte novou pračku do nového bytu, nebo vám jen přestala pracovat vaše stará pračka, je ten správný čas zajímat se o novou pračku Whirlpool Aquasteam 9700. Tento model od značky Whirlpool patří do kategorie volně stojících předem plněných praček, proto myslím, že si najde místo ve spoustě domácností.

Na pračky se v poslední době kladou stále vyšší a vyšší nároky co se ochrany prádla týče. Díky stále dokonalejším programům, kterými oplývá i pračka Whirlpool Aquasteam 9700, tyto nároky poměrně úspěšně splňují. Jednou z nejžádanějších funkcí u praček je 6. smysl. Tato funkce vám zajistí, že praná várka prádla bude vyprána s nejmenším možným spotřebovaným množstvím vody, energie a času. A to díky patentované technologii elektronických senzorů.

Další neméně ceněnou výhodou je tzv. Anti Bacterial program, který se postará o likvidaci alergenů a všemožných bakterií, což ocení především ti z vás, kteří trpí alergiemi či mají doma malé děti. Vybrat si u této pračky Whirlpool Aquasteam 9700 můžete ze spousty předvolených programů, nebo si vlastní program nastavit podle vlastního uvážení. Jistě ale oceníte všechny funkce, které  budou jak šetrné k vašemu prádlu, tak i k vašemu zdraví a zdraví vašich blízkých.
Tento model pračky pojme až 9 kilogramů prádla a patří do nejekonomičtější energetické třídy A+. Na velkém LCD displeji si jednoduše zvolíte program, teplotu a můžete v klidu začít prát. Nejenomže pračka Whirlpool Aquasteam 9700 profesionálně vypere vaše prádlo, ale také dodá vaší koupelně moderní design.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang