Hýčkejte své prádlo s pračkou Whirlpool AWOE 8758

Spotřebiče

Hledáte pračku, která Vás ohromí nejen svými funkcemi,ale i vzhledem?? Chcete, aby vaše prádlo mělo tu nejlepší péči? Tak právě Vám bychom měli představit pračku Whirlpool AWOE 8758, která oplývá mnoha užitečnými funkcemi, které ve Vaši domácnosti jistě oceníte.

Pračka  Whirlpool AWOE 8758 je velice oblíbená a žádaná hlavně pro svůj 6.smysl, díky kterému pračka sama vyhodnotí, co je pro danou várku prádla nejvhodnější a spotřebuje co nejmenší množství energie, vody a času. Funkce „Anti Bacterial“ se během pracího cyklu, při teplotě 80 °C a vyšší, zajistí likvidaci bakterií a ostatních alergenů, což ocení převážně lidé, trpící alergiemi a rodiny s malými dětmi. Bydlíte v paneláku a nechcete, aby se Vám při odstřeďování klepal celý byt? S pračkou Whirlpool AWOE 8758  a jejím programem  vyrovnávání nestability už o odstřeďování nebudete ani vědět.

Pokud si Vám stále tato pračka nezískala, věřte, že výčet výhod není ani zdaleka vyčerpán. Neradi žehlíte tvrdé a zmačkané prádlo? S pračkou  Whirlpool AWOE 8758 bude i žehlení mnohem jednodušší. Stačí využít funkci „snadného žehlení“ – při máchání se zvýší množství vody a při odstřeďování se prádlo méně pomačká. Ruší Vás v noci chod pračky? S frenkvencí pouhých 50 Hz nebude Váš spánek ničím rušen a praní se pro Vás stane olíbenou činností.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang