PRAKTICKÁ ELEGANCE Whirlpool ADG 8920 IX

Spotřebiče

Hledáte praktickou a stylovou pomocnici do kuchyně? Myčka nádobí Whirlpool ADG 8920 IX disponuje řadou inteligentních funkcí, které vám usnadní mytí nádobí podle vašich nejnáročnějších požadavků.

Myčka nádobí Whirlpool ADG 8920 IX se stane nepostradatelnou perlou Vaší kuchyně a splní Vám všechna přání. Design je moderní, neotřelý a skvěle padnoucí do ruky. Myčka nádobí je nyní součástí každé praktické a moderní kuchyně. Předním lákadlem tohoto modelu myčky Whirlpool je velice nízká spotřeba vody a to jen 13 litrů.

Toto není jediná luxusní vlastnost této myčky. Whirpool vybavuje své myčky nadstandartními funkcemi, které velice usnadňují jejich používání. Tato myčka s Vámi bude doslova komunikovat přes svůj displej. Je vyrobena tak, aby Vás upozornila okamžitě na nedostatek mycích a leštících prostředků, které si dopředu nastavíte pomocí funkce Multi-tablet.

Stává se Vám, že myčku nenaplníte celou, ale nechce se Vám nádobí umývat v ruce? Tady přichází Whirlpool ADG 8920 IX s další inteligentní vlastností Multizone. Program Multizone umožňuje mýt ½ náplně, buď v horním nebo dolním koši. Její horní koš můžete podle potřeby vyndat a nebo nastavit do jiné výšky. Elegantní design této pomocnice skrývá svou inteligenci nejen v množství programů, ale najdete jej i v samotných dvířkách. Whirlpool ji vybavil samovyvažovacími dvířky, které zůstanou v takové poloze, v jaké je zanecháte.

Tato vestavná dáma mezi myčkami, Whirlpool ADG 8920 IX je zkrátka spojením designu, funkce a promyšlených naprogramování, oděná do moderního hábitu nerezu a elegance.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang