Překvapivá kombinace, skvělý výsledek!

Dílna, stavba a zahrada

Nejde o žádnou matematickou rovnici, ani hádanku typu “co je to?”. Rádi bychom vám totiž představili zajímavý gril od značky Campingaz, který vás jistě nejen překvapí svým principem a velmi rychlým grilováním, ale hlavně ve finále potěší vaše mlsné jazýčky.

K teplým letním večerům neodmyslitelně patří grilování a pokud jste mu ještě nepřišli na chuť, z jakéhokoli důvodu, věříme, že dnešní nabídka by pro vás mohla být osudovým podnětem. Značka Campingaz jednoduše skloubila gril plynový a na uhlí a vznikli tak grily řady Bonesco.

A co je předností u zahradního grilu Campingaz Bonesco QuickStart Small? Kombinuje totiž pohodlnou obsluhu plynových grilů a jedinečnou chuť pokrmů připravovaných na grilech na dřevěné uhlí.

Jednoduše naskládáte dřevěné uhlí do příslušného zásobníku a díky integrovanému plynovému hořáku se uhlí začne předehřívat, jakmile je uhlí rudé, máte vyhráno, vypíná se hořák a vy už jen jednoduše počkáte, až maso dosáhne požadovaného propečení a nasákne tou nejbáječnější vůní a chutí, kterou znáte.

Gril Campingaz Bonesco QuickStart Small je vybaven technologií Quick Start, díky piezo zapalování je zažehnutí grilu opravdu hračkou i při silném větru. I při grilování je nutné mít pohodlí a vše při ruce. Proto má gril optimální výšku a vy se tak u něj nemusíte ohýbat či hrbit, dále také disponuje bočními stolky na odložení potřebného náčiní či koření nebo omáček.

Součástí grilu je víko s masivním držadlem a také systémem Air Flow. To umožňuje přizpůsobit teplotu uvnitř grilu, tím že regulujete přísun vzduchu. Manipulace s celým grilem je snažší díky dvěma bytelným kolečkům a údržba zas díky integrovanému popleníku, který jednoduše vysunete a vysypete.

Teď už jen stačí zaskočit k řezníkovi pro nějaké kvalitní maso a rozjet tu správnou zahradní párty ať už na vaší zahradě či terase!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang