Příprava pokrmů během chvíle.

Spotřebiče

Lítáte v kuchyni sem a tam od strouhání sýra, krájení šunky, míchání pomazánky, ale stejně nic nestíháte? Zastavte se a popřemýšlejte o kuchyňském pomocníkovi, který by vám s tím mohl pomoci a ještě si najdete čas na odpolední pauzu u kafíčka.

Jen málo robotů je multifunkčních a hlavně jen málo jich je opravdu kvalitních. My vám přinášíme jednoho z mistrů víceúčelových robotů Bosch Styline MUM52131. Umí mixovat, šlehat, míchat, krájet, strouhat, krouhat a dokonce i mlýt maso.

S robotem Bosch Styline MUM52131 se budete u vaření usmívat, udělejte si pomazánky, kynutá těsta, hustou pěnu z rozšlehaných bílků, rozmixované jahody a z nich čerstvý koktejl, nastrouhejte si vše potřebné na svou domácí pizzu nebo si jen umelte maso. Vše jednoduše a bez ušpinění dalších kuchyňských pomůcek.

V příslušenství kuchyňského robota Bosch Styline MUM52131 naleznete nerezovou míchací mísu, hnětací hák, šlehací a míchací metly, extra taštičtu na příslušenství, průběhový krouhač s krájecím, strouhacím a krouhacím kotoučem, masomlýnek, transparentní víko s plnícím otvorem a plastový mixér.

Jako bonus získáte interaktivní DVD s recepty, naučíte se dělat chuťově výborné recepty a ještě vám zbyde čas si odpočinout díky rychlosti robotu Bosch Styline MUM52131.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang