Přivítejte dalšího člena rodiny. Videokameru Panasonic SDR-S7EP-A

TV, foto, audio-video

Možná už nemáte v plánu rozšiřovat rodinu o další děti. Vidoekameru Panasonic SDR-S7EP-A by jste ale ještě přibrat do rodiny mohli. Není náročná, je skladná, nemusíte se o ni moc starat, místo jídla stačí občas jen trochu proudu.

Ona Vám pak zaručí věrnost, oddanost a spoustu zábavy! Nene, není řeč o dokonalém dítěti, stále hovoříme o Videokameře SDR-S7EP-A od značky Panasonic!

Kde začít, když je toho tolik co napsat? Nejprve si kameru zařadíme do kategorie dle používaného záznamového média. Tento model se řadí mezi kamery na paměťové karty. Doporučené jsou karty SD a SDHC.

Celkové rozlišení je 800 000 pixelů, reálné potom nižsí, keré závisí na zvoleném formátu. Při výběru videokamery by nás měl zajímat i rozsah zoomu, který je v tomto případě 10x.  Většina důležitých funkcí jako je ostření, vyrovnání bílé barvy a clona lze nastavit jak automaticky, tak i manuálně.

Jistě znáte situaci, když Vaše dětská nebo třeba psí ratolest dělá nějaký povedený kousek a kamera či fotoaparát ne a ne se zapnout. S videokamerou Panasonic SDR-S7EP-A se pomalého startu bát nemusíte, je totiž vybavena funkcí quick start díky které je připravena zasáhnout do 0,6 sekund.

To ještě ale není všechno. Videokamera vyniká funkcí PRE-REC a tak je schopná uložit záznam 3 sekundy před samotným zmáčknutím spouště nahrávání. A bezpečné zachycení kouzla okamžiku je na světě. A aby Vám při tom neunikla ani hláska obsahuje kamera stereo mikrofon s potlačením šumu.

LCD panel má velikost 2.7″ a pozorovací úhel až 170°. Navíc má schopnost snadno měnit jas a to až o 80% v závislosti na světelných podmínkách – např. malý jas v divadle nebo vysoký jas v létě na sluníčku. Už jsme si řekli, jak snadno a rychle se videokamera zapíná, to platí i o vypínání.

Stačí jen LCD zaklopit a jste již bez starosti. Model SDR-S7EP-A se neřadí mezi kompaktní kamery jen tak náhodou, přesvědčit Vás o tom může důkaz v podobě opravdu velmi malých rozměrů. Šířka je 33,8 mm, váška 63,4 mm a hloubka 115.4 mm.

Když máme takto malé rozměry, je jasné, že váha nám tento skvělý průměr nezkazí. Váží pouhých 224 gramů (bez akumulátrou). Tento model Vám nabízíme v elegantním moderém provedení.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang