Zaznamenejte si podmořský svět

TV, foto, audio-video

Potápějte se do hloubky až tří metrů a natočte si či vyfoťte krásné korálové útesy nebo sasanku, ve které se možná bude ukrývat i rybička Nemo (mořský klaun).

Korálové útesy poskytují ochranu pro mnoho druhů živočichů. Až se budete potápět v Rudém moři, můžete třeba vidět velkého ostnatého Perutýna, který má jedovaté paprsky ploutví, ale nebojte se, pokud není ohrožen, tak nezaútočí.

Videokamera Sanyo VPC CA100EXP má čtrnáctimegapixelový snímač se záznamovou funkcí FullHD, videozáznam ukládá  ve formátu MPEG-4 AVC/H.264 na paměťové karty typu SDHC a SDXC. Můžete se potápět až do hloubky tří metrů, pozorovat, a což je hlavní, tak i nahrávat podmořský svět a pak ho ukázat svým přátelům, rodině a hlavně dětem.

V příslušenství naleznete AV kabel , USB kabel, řemínek na ruku, aby vám videokamera Sanyo VPC CA100EXP nevypadla z ruky a součástí balení je také CD a manuál.

Dbejte však na to, že tato videokamera Sanyo VPC CA100EXP neplave a tak ji raději při potápění pevně svírejte v ruce, ať vám nedopatřením nevypadne z ruky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang