Skvělý společník na dlouhé cesty

TV, foto, audio-video

Jezdíte často na delší cesty? Pak jistě znáte ten nekonečný pocit čekání, než člověk dorazí na místo určení. Navíc pokud máte děti, tak ty se svojí neposedností a netrpělivostí trpí ještě více. Právě pro takové situace se hodí Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL!

Při cestách v autobuse nebo v autě se těžko hledá zabavení pro děti. Ale co jim pustit jejich oblíbenou pohádku? S tímto přenosným přehrávačem to není žádný problém! 23 centimetrová obrazovka poskytuje uspokojivou velikost pro sledování filmů.

Navíc je displej otáčecí, což o hodně usnadňuje pohodlné sledování například na zadních sedadlech v automobilu. Zvuk se dá pustit buď do stereo reproduktorů, nebo Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL disponuje 3,5mm jackem sloužícímu k připojení sluchátek.

Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL podporuje přehrávání většiny běžných formátů. Není problém si k filmu pustit i české titulky. Jestliže nemáte chuť se zrovna dívat na DVD film ani hrát žádnou z přiložených her, tak si můžete pustit televizi!

Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL totiž disponuje přijímačem digitálního pozemního vysílání, takže můžete téměř kdekoliv naladit oblíbený seriál, zpravodajství nebo sportovní kanál!

Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL je ideálním společníkem na cesty. Lze jej nabíjet přes autozapalovač nebo disponuje i vestavěným akumulátorem! A to vše za velmi příznivou cenu!

Jak zabavit děti v autě

Cestování s dětmi může být pro rodiče docela výzvou, zejména pokud se jedná o delší cesty autem. Děti obvykle rychle ztrácejí trpělivost a nudí se. Nicméně existuje několik tipů, jak zabavit děti v autě, aby byla cesta příjemnější pro všechny.

Hudební a zvukové hry

Využijte rádia nebo hudební přehrávač a zapněte oblíbenou dětskou hudbu. Zkuste s dětmi zpívat nebo tleskat do rytmu. Můžete také vyzvat děti, aby pojmenovaly zvuky, které slyší z okolního prostředí.

Hledání předmětů

Výbornou zábavou je hra, při které děti hledají určité předměty v okolí. Například, můžete dětem dát seznam objektů, které mají najít, jako například červené auto, zelený strom nebo modrou budovu. Děti pak mohou pozorovat okolí a hledat dané předměty.

Slovní hry

Existuje mnoho slovních her, které můžete hrát v autě. Můžete například hrát hru „Abeceda“, kde každý hráč musí najít v abecedě slova podle určitého tématu. Další možností je hra „Slovní řetězec“, kdy každý hráč musí najít slovo, které začíná na poslední písmeno slova, které řekl předchozí hráč.

Audio knihy a příběhy

Nahrávky příběhů a audioknihy jsou skvělým způsobem, jak zabavit děti v autě. Můžete zajistit přehrávač audioknih a vybrat příběhy, které by mohly zaujmout vaše děti. Zkuste hledat audioknihy s pohádkami, dobrodružstvím nebo jejich oblíbenými postavami.

Cestovní hry

Mezi nejoblíbenější cestovní hry patří „I spy“ (Co vidím), kde jeden hráč vybere objekt v okolí a řekne: „Co vidím, začíná na písmeno B?“ Ostatní hráči pak hádají, o jaký předmět se jedná. Další populární hrou je „Autovýtah“, kde se děti snaží najít auta různých barev a říkat, na kterém patře se nacházejí.

Malování a kreslení

Pokud vaše děti rády kreslí, můžete jim do auta vzít papír, tužky a pastelky. Můžou kreslit obrázky, barvit obrázky, nebo si dokonce vzít sebou omalovánky. To je skvělý způsob, jak je dlouho zabavit a současně podporovat jejich kreativitu.

Snídani nebo svačina v autě

Pokud se jedná o delší cestu, můžete připravit svačinu, kterou si děti budou moci po cestě v autě pochutnat. Můžete například udělat oblíbené sendviče, připravit ovoce a zeleninu, nebo si dopřát svačinu, kterou si děti samy sestaví. To nejenže zabaví děti, ale také jim poskytne energetický „boost“ na dlouhou cestu.

Ujistěte se, že při hraní a aktivity v autě dáváte přednost bezpečnosti a nepřehánějte to s pohybem, aby to neovlivnilo řidiče. Důležité je také pravidelně se zastavit a dětem umožnit rozcvičku a venčení, aby se protáhly a odreagovaly.

S těmito tipy by měla být cesta v autě s dětmi mnohem příjemnější. Pamatujte také na to, že hlavní je, aby se děti cítily bezpečně a pohodlně, a aby se na cestu příjemně těšily.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang