Skvělý společník na dlouhé cesty!

Novinky

Jezdíte často na delší cesty? Pak jistě znáte ten nekonečný pocit čekání, než člověk dorazí na místo určení. Navíc pokud máte děti, tak ty se svojí neposedností a netrpělivostí trpí ještě více. Právě pro takové situace se hodí Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL!

Při cestách v autobuse nebo v autě se těžko hledá zabavení pro děti. Ale co jim pustit jejich oblíbenou pohádku? S tímto přenosným přehrávačem to není žádný problém! 23 centimetrová obrazovka poskytuje uspokojivou velikost pro sledování filmů. Navíc je displej otáčecí, což o hodně usadňuje pohodlné sledování například na zadních sedadlech v automobilu. Zvuk se dá pustit buď do stereo reproduktorů, nebo Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL disponuje 3,5mm jackem sloužícímu k připojení sluchátek.

Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL podporuje přehrávání většiny běžných formátů. Není problém si k filmu pustit i české titulky. Jestliže nemáte chuť se zrovna dívat na DVD film ani hrát žádnou z přiložených her, tak si můžete pustit televizi! Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL totiž disponuje příjmačem digitálního pozemního vysílání, takže můžete téměř kdekoliv naladit oblíbený seriál, zpravodajství nebo sportovní kanál!

Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL je ideálním společníkem na cesty. Lze jej nabíjet přes autozapalovač nebo disponuje i věstavěným akumulátorem! A to vše za velmi příznivou cenu!

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang