Skvělý společník na dlouhé cesty

TV, foto, audio-video

Jezdíte často na delší cesty? Pak jistě znáte ten nekonečný pocit čekání, než člověk dorazí na místo určení. Navíc pokud máte děti, tak ty se svojí neposedností a netrpělivostí trpí ještě více. Právě pro takové situace se hodí Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL!

Při cestách v autobuse nebo v autě se těžko hledá zabavení pro děti. Ale co jim pustit jejich oblíbenou pohádku? S tímto přenosným přehrávačem to není žádný problém! 23 centimetrová obrazovka poskytuje uspokojivou velikost pro sledování filmů. Navíc je displej otáčecí, což o hodně usadňuje pohodlné sledování například na zadních sedadlech v automobilu. Zvuk se dá pustit buď do stereo reproduktorů, nebo Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL disponuje 3,5mm jackem sloužícímu k připojení sluchátek.

Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL podporuje přehrávání většiny běžných formátů. Není problém si k filmu pustit i české titulky. Jestliže nemáte chuť se zrovna dívat na DVD film ani hrát žádnou z přiložených her, tak si můžete pustit televizi! Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL totiž disponuje příjmačem digitálního pozemního vysílání, takže můžete téměř kdekoliv naladit oblíbený seriál, zpravodajství nebo sportovní kanál!

Přenosný přehrávač SPV 7909T 23cm DVD+DVB-T+ANL je ideálním společníkem na cesty. Lze jej nabíjet přes autozapalovač nebo disponuje i věstavěným akumulátorem! A to vše za velmi příznivou cenu!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang