Přizpůsobivá sklokeramická deska.

Spotřebiče

Nevíte jakou sklokeramickou desku si vybrat? Jestli doma máte ve skříňce mnoho hrnců o různých velikostech, tak je určitě dobré soustředit se hlavně na varné zóny, aby přesně seděly tak jak potřebujete. 

Sklokeramická samostatná deska Electrolux EHS 60210X je s nerezovým rámečkem, který zabrání úniku vody z varné desky, když náhodou vyteče voda z hrnce, můžete tak v klidu setřít vodu hadrem a voda se nikam jinam nedostane.

Ovládání desky je řešené senzorovými snímači, stačí se jen dotknout a sklokeramická deska Electrolux EHS 60210X bude dělat přesně to co chcete. Ovládací panel je umístěn v přední části desky, a tak máte pohodlný přístup k nastavení.

Deska se skládá ze čtyř varných zón. U této sklokeramické desky Electrolux EHS 60210X se nemusíte bát že by se některý hrnec nevešel na varnou plotýnku. Přední levá varná zóna má totiž tři velikosti, které si můžete nastavit jedním dotykem, jedná se o velikosti 120, 175 a 210mm.

Po dovaření se vám na desce zobrazí indikátory tepla, které varují před ještě teplou varnou zónou. Deska má navíc funkci automatického rychlého zahřátí, časovou funkci EcoTimer, přičítací časovač, dětskou bezpečnostní pojistku a tlačítko na vypnutí a zapnutí sklokeramické varné desky Electrolux EHS 60210X.

Velkou výhodou této sklokeramické desky je nastavení dané teploty, nemusíte totiž zbytečně poklepávat na tlačítko se zvýšením teploty, ale na desce Electrolux EHS 60210X je zobrazena stupnice od jedné do devíti a přesně si klepnete na stupeň, který požadujete, vše rychle a jednoduše.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang