Pro čistou domácnost udělám vše

Spotřebiče

Jestli chcete bydlet v domácnosti kde bude vše uklizené a čisté, stačí pouze vybrat ten správný přístroj, který se nezalekne práce a bude vás na slovo poslouchat. Jste připraveni na víceúčelový vysavač, který vám sebere dech?

Když doma zvrhnete sklenku vína na lino či dlaždičky, není to zas tak velká katastrofa, stačí vzít kýbl a hadr a vše setřít, ale pokud doma máte koberce, už tak snadný úklid to nebude, na to už je dobré si zavolat profíka s přístrojem, abyste neměli na koberci výrazný flek. Vy však máte na výběr a můžete si buď zavolat zmiňovaného profíka přímo domů nebo si můžete pořídit vlastní profesionální vysavač.

Zelmer Wodnik Multi 619.5 WE ZE je vhodný nejen pro suché a mokré vysávání, ale navíc vás překvapí funkcí šamponování, vyčistí i dlouho zaschlé skvrny a oživí barvy vašeho koberce či sedací soupravy.

V příslušenství vysavače Zelmer Wodnik Multi 619.5 WE ZE naleznete vše potřebné pro profesionální úklid vaší domácnosti, tedy: sací hadici s hadičkou pro přívod čistícího roztoku, sací trubky s integrovaným kanálkem, malou hubici, štěrbinovou hubici, malou kartáčovou hubici, shrnovací hubici pro mokré vysávání, univerzální sací hubici, šamponovací hubici, prací hubici a lahvičku koncentrovaného saponátu.

Stačí vysavač Zelmer Wodnik Multi 619.5 EW ZE rozbalit z krabice, složit vše dohromady podle návodu a začít ho naplno využívat. Sami se přesvědčíte jak moc vám tento vysavač ve vaší domácnosti scházel a budete rádi že jste si ho nakonec pořídili.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang