Profesionální sauna u vás doma? To není sen! Infrasauny pro každého jedině od nás

Dílna, stavba a zahrada

Vedete náročný život, ať už po psychické či fyzické stránce? Zdá se vám, že každé ráno se budíte unavenější, než jste večer usínali? To je nepřímé znamení STOPky, které vaše tělo a organismus dávají vašemu způsobu života. Málokdo však může ze svého tempa slevit a přeřadit na méně rychlostní kolej. Nebo si to nechce připustit. Ať už jsou důvody jakékoliv, svému tělu můžete dopřát účinnějí relax a nemusíte ze svého zaběhnutého tempa ani slevovat. Pořiďte si elegantní doplněk vašho domu či domácnosti. Pořiďte si výdobytek moderní doby. Pořiďte si infrasaunu.

Sauna byla už od pradávna symbolem relaxace a zdraví. Teplo a příjemné prostředí uvolní celé tělo a zbaví vás námahy a stresu. Pokud si však představujete saunu jen jako nákladné zařízení, které není pro vás, rádi vás vyvedeme z omylu. Kromě saun rodinných či komerčních existují také nenáročné, avšak velmi účinné infrasauny, které si může dovolit takřka každý. Pokud ovšem ještě váháte, přesvědčíme vás o výhodách a účinkách infrasaun. Čtěte dále.

= účinky infrasaun =

– zvýšení rozpínavosti tkání – okamžité snížení stuhlosti končetin, kloubů a zad – snížení svalového napětí – zmírnění bolestí – stimulace krevního oběhu – blahodárně působí při léčbách zánětlivých oncemocnění kůže – působí i při snižování hmostnosti (30 minut = spálení až 600 cal.) – vhodné pro sportovce před i po zátěži

– celková relaxace a regenerace organismu

= vliv infrasaun na lidský organismus =

Víte, že se ani při teplotě 100°C se vaše tělo neuvaří? Čím je to dáno? To, že se tělo ani při teplotách téměř 100° C neuvaří, je dáno především extrémním suchem v infrasauně. Pot se může prudce odpařovat a tak ochlazuje pokožku na teplotu kolem 41° C.

Pro infrasauny existuje přirozená konvekce – teplý vzduch stoupá ke stropu, je tam tlačen studeným vzduchem, který se nachází nad podlahou. Člověk snáší relativně dobře vysoké teploty vzduchu v infrasauně i po delší dobu (5 – 10 min. i více). Každé porušení ochranné vrstvy je však pociťováno jako pálení na kůži. Vzniká hlavně při prudkých pohybech, které víří vzduch.

= nabídka infrasaun =

V naší nabídce naleznete řadu modelů infrasaun, které se liší zejména svojí velikostí. Chcete při saunování být sami? Není problém. V nabídce máme sauny určené pro jednu osobu. Například model Miwoo red. Tento model je vhodný pro všechny, kteří nemají pravidelný pohyb nebo trpí nějakým ze svalových zranění. 30 minut saunování je to samé jako 10 km běh. Tento model máme také v černé barvě.

Pro dvě osoby si od nás můžete vybrat modely Classic 2001 s nově uvedenými karbonovými infratopidly pro ještě větší komfort. Nebo zvolte aktuálně nejoblíbenější model díky příznivé ceně, DELUXE 3000.

Celá rodina se může zrelaxovat v infrasaunách určených pro 3 dospělé osoby. Classic 2002 a DELUXE 3001 jsou modely přesně pro vás.

Kvalitní materiály a ověřené účinky jsou tím nejsprávnějším pro všechny ty, kterým na sobě záleží a dokáží o sebe pečovat. Chtějte pro sebe to nejlepší. Teď je nejvhodnější doba, ceny infrasaun jsou na úrovni, kdy si je může dovolit takřka každý.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang