Průvodce nosiči na kola

Auto-moto

Jak přepravit jízdní kolo, když rodina objevuje nová místa nebo se vrací na ta dobře známá? Nezáleží jaké auto má nebo jak chce jízdní kola přepravovat, Thule i Mont Blanc nabízejí řešení. Nosiče jsou lehké, bezpečné a stylové. Každý nosič kol je testován, aby dokázal čelit vnějším vlivům rok za rokem, aniž by ztratil některou ze svých funkcí. Jak vybrat ten nejlepší nosič na kola?

Nabízeny jsou čtyři základní typy nosičů na kola:

  • Nosiče kol na střechu
  • Nosiče kol na tažné zařízení
  • Nosiče kol na zadní dveře
  • Nosiče kol uvnitř automobilu

Montáž na střechu – Tři chytré způsoby stylové a bezpečné přepravy jízdních kol na střeše auta

Thule nabízí dva střešní nosiče kol vyšší třídy navržené pro snadné nakládání a bezpečnou přepravu. Jízdní kolo umístěné na střeše auta je přepravováno stabilně a bezpečně, vysoko nad silnicí a chráněno před prachem a špínou. Pokud má auto tažné zařízení, při přepravě kol na střeše zůstává volné pro uchycení karavanu nebo vozíku.

Nosiče kol na střechu od firmy Mont Blanc jsou určené jak pro klasická jízdní kola, tak například také pro závodní kola profesionálů. Tyto švédské výrobky mají nadčasový design a v některých modelech s praktickou pomůckou při montáži kola – jízdní kolo při manipulaci stojí v drážce a tak pro jeho upevnění lze použít obě ruce.

Nosiče jízdních kol pro auta s tažným zařízením

Pokud je na autě tažné zařízení, Thule nabízí řešení, jak na něm přepravit kola. Nalézt lze praktické a stabilní nosiče kol vybavené důmyslným uchycením k tažnému zařízení, na nichž je možné přepravit až 4 jízdní kola.

Základem systému je platforma EasyBase, která samotná může přepravovat zajištěný náklad. Základna může být doplněna různým příslušenstvím. Veškeré doplňky snadno připevníte rukou bez nářadí.

Thule je bezpečný, stabilní a snadno připevnitelný nosič. Patentované uchycení je vhodné pro všechny typy tažných zařízení a nepotřebuje žádné seřízení. Je vhodný pro všechny typy jízdních kol a rozměry pneumatik. Pokud nosič nepoužíváte, snadno ho složíte a uskladníte. Futuristický design ladí s moderním vzhledem aut, získáte tak nosič světové třídy. 

Montáž na zadní dveře aneb nemáte tažné zařízení? Umístěte jízdní kola na záď!

Thule nabízí několik praktických přepravních řešení, která velmi snadno složíte a připevníte na zadní dveře auta. Nosiče kol na autě sedí pevně pomocí rychloupínacích úchytů, gumový povlak zamezuje poškození auta.

Nosiče Thule jsou bezpečné a robustní. Při převozu jízdních kol nezakrývají zadní světla ani registrační značku. Pomocí speciálních adaptérů je možné je namontovat na mnoho typů vozidel. V základní verzi pojme nosič 2 jízdní kola a 3 až 4 pomocí adaptéru.

Montáž uvnitř auta – Umístěte jídzní kola uvnitř auta

Pokud máte uvnitř auta dostatek prostoru, můžete pomocí nosiče InDoor přepravovat jízdní kolo/kola v autě. Thule InDoor nabízí skvělé řešení pro vozidla velkým prostorem. Přepraví dvě jízdní kola. Nosič lze zkompletovat s adaptérem a přepravit třetí jízdní kolo.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang