Průvodce nosiči na kola

Auto-moto

Jak přepravit jízdní kolo, když objevujete nová nebo dobře známá místa? Nezáleží jaké auto máte nebo jak chcete jízdní kola přepravovat, Thule nabízí řešení. A musíme dodat, že jsou lehká, bezpečná a stylová. Každý nosič kol je testován, aby dokázal čelit vnějším vlivům rok za rokem, aniž by ztratil některou ze svých funkcí. Tuto kvalitu uvidíte vždy, když budete váš nosič používat.

V našem sortimentu nabízíme čtyři základní typy nosičů na kola:

– Nosiče kol na střechu
– Nosiče kol na tažné zařízení
– Nosiče kol na zadní dveře
– Nosiče kol uvnitř automobilu

Montáž na střechu – Tři chytré způsoby stylové a bezpečné přepravy jízdních kol na střeše auta

Thule nabízí dva střešní nosiče kol vyšší třídy navržené pro snadné nakládání a bezpečnou přepravu. Jízdní kolo umístěné na střeše auta je přepravováno stabilně a bezpečně, vysoko nad silnicí a chráněno před prachem a špínou. Pokud má vaše auto tažné zařízení, při přepravě kol na střeše zůstává volné pro uchycení karavanu nebo vozíku.

Thule 591 ProRide představuje nejchytřejší a nejelegantnější design pro uchycení a přepravu jízdních kol na střeše auta. Tento model byl vítězem testu střešních nosičů a spojuje v sobě lehký a vhodný hliníkový design se snadnou oblsuhou a velmi rychlým upevněním kola. Thule OutRide 561 je profesionální a stylový nosič kol s uchycením za přední vidlici.

Tento nosič je vhodný pro jízdní kola s kotoučovou brzdou. V nabídce našho internetového obchodu také naleznete nabídku nosičů kol na střechu od firmy Mont Blanc. Ty jsou určené jak pro klasické jízdní kola, tak například také pro závodní kola profesionálů. Tyto švédské výrobky mají nadčasový design a v některých modelech s praktickou pomůckou při montáži kola – jízdní kolo při manipulaci stojí v drážce a tak pro jeho upevnění můžete použít obě ruce.

Nosiče jízdních kol pro auta s tažným zařízením

Pokud máte na autě tažné zařízení, Thule nabízí řešení, jak na něm přepravit kola. V sortimentu najdete praktické a stabilní nosiče kol vybavené důmyslným uchycením k tažnému zařízení, na nichž přepravíte až 4 jízdní kola. Thule EasyBase 948 umožňuje praktickou a flexibilní přepravu různých typů zavazadel na tažném zařízení.

Základem systému je platforma EasyBase, která samotná může přepravovat zajištěný náklad. Základna může být doplněna různým příslušenstvím. Veškeré doplňky snadno připevníte rukou bez nářadí. S rozšířeními 948-1 a 948-2 můžete na základnu umístit až 3 jídzní kola současně. Thule EuroWay 944 (pro 2 jídzní kola)/946 (pro 3 jízdní kola) je nosič kol pro toho, kdo chce kombinovat bezpečnou přepravu a nejnovější design.

Thule EuroWay je bezpečný, stabilní a snadno připevnitelný nosič. Patentované uchycení je vhodné pro všechny typy tažných zařízení a nepotřebuje žádné seřízení. Je vhodný pro všechny typy jízdních kol a rozměry pneumatik. Nová, snadno použitelná sklopná funkce činí z Thule EuroWay nejvhodnější řešení pro váš výlet.

Pokud nosič nepoužíváte, snadno ho složíte a uskladníte. Futuristický design ladí s moderním vzhledem aut, získáte tak nosič světové třídy. V naší nabídce také naleznete nosič, který zaujímá první místo mezi nosiči kol na tažné zařízení. Jeho jméno zní Thule EuroClassic G5 904. Jeho čisté a jednoduché tvary jsou v souladu se současným designem moderních aut.

Přidejte neobyčejně snadnou montáž a obsluhu, výjimečnou stabilitu a bezpečnost a dostanete ideální nosič kol pro dovolenou a dlouhé cyklistické výlety. S tímto nosičem přepravíte 2 jízdní kola a s pomocí adaptéru Thule 9041 lze přepravovat třetí jízdní kolo. Pomocí adaptéru pro rezervní kolo Thule 9042 lze nosič Thule EuroClassic G5 904 snadno přizpůsobit pro vozidla SUV s rezervní pneumatikou na zádi.

Montáž na zadní dveře aneb nemáte tažné zařízení? Umístěte jízdní kola na záď!

Thule nabízí několik praktických přepravních řešení, která velmi snadno složíte a připevníte na zadní dveře auta. Nosiče kol na autě sedí pevně pomocí rychloupínacích úchytů, gumový povlak zamezuje poškození auta.

Nosič Thule BackPac 973 je speciálním nosičem pro přepravu kol na vanech a jeepech. Je bezpečný a robustní. Při převozu jízdních kol nezakrývá zadní světla ani registrační značku. Pomocí speciálních adaptérů je možné jej namontovat na mnoho typů vozidel.

V základní verzi pojme 2 jízdní kola a 3 až 4 pomocí adaptéru. Thule ClipOn High 9105/9106 – tento nosič kol nezakrývá zadní světla ani registrační značku. I v jeho případě je montáž a upevnění samotných jízdních kol hračkou.

Montáž uvnitř auta – Umístěte jídzní kola uvnitř auta

Pokud máte uvnitř auta dostatek prostoru, můžete pomocí nosiče InDoor přepravovat jízdní kolo/kola v autě. Thule InDoor 592 je přesně takový. Nabízí skvělé řešení pro vozidla velkým prostorem. Přepraví dvě jízdní kola. Nosič můžete zkompletovat s adaptérem 593 a přepravit třetí jízdní kolo. V seznamu na našich stránkách se můžete přesvědčit, jestli právě váš vůz je pro nosič uvnitř auta Thule vhodný.

Teď už tedy určitě tušíte, jaký nosič na vaše jídzní kolo/kola je ten správný pro vás. Na webu Thule.cz se můžete ve vyhledáváacím systému definitivně přesvědčit, zda váš vybraný nosič bude pasovat i na váš vůz.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang