Jak renovovat nábytek?

Dílna, stavba a zahrada

Máte rozpraskané staré dřevěné židle a přijde vám škoda je vyhodit? Jestli se vám ještě stále židle líbí a nechcete je měnit za jiné, je tu další volba a tou je renovace. Buď si můžete od někoho renovaci udělat a nebo si můžete pořídit multifunkční brusku s kterou vám práce půjde sama.

Multifunkční brusku Skil 7208AG nevyužijete jen na židle, ale také na ostatní broušení, ať už velkých ploch, či broušení rohů, které jsou tak velmi těžko dostupné. Pro broušení hůře přístupných ploch je v sadě osm kusů zvláštního příslušentsví.

Výměnit brusný papír lze snadno díky suchému zipu a pro optimální ovládání je rukojeť Multibrusky Skil 7208AG měkká. Dále pro snadné otáčení či výměnu delta nástavce a montáž zvláštního příslušenství bez použití nástroje umožňuje upínací mechanismus Clic.

Ve standardní výbavě je prachový filtr, otočný delta nástavec, osm brusných nástavců, třicetdva brusných papírů na suchý zip a vše bezpečně uložíte do kufru, kam se vejde nejen multibruska Skil 7208AG ale i její příslušenství.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang