Řetězová pila

Dílna, stavba a zahrada

Pokud vlastníte dům či chatu, kde je potřeba topit dřívím, upravit nějaké stromy na zahradě nebo zvládnout nějaké běžné práce okolo domu, tak je určitě nutností nějaká šikovná řetězová pila. Zima pak příjde cobydup a je lepší být připraven!

Proto pro vás dnes máme tip na řetězovou pilu SandriGarden SG 1225/30 CS, která je díky své multifunkčnosti využitelná na různé práce okolo domu a zároveň velmi jednoduchá na obsluhu. Tato motorová pila je velmi kompaktní, štíhlá a lehká, díky tomu se dá ovládat jednou rukou a použít tak například pro práci v korunách stromů. Pro tyto účely je také vybavena očkem na zachycení karabiny.

Výhodou pily jsou špičkové komponenty, jako je japonský karburátor Walbro, díky kterému je startování hračkou či americká lišta a řetěz Oregon.

Systém automatického mazání udržuje řetěz v perfektní kondici a o bezpečnost se stará velmi rychlá brzda řetězu. Další předností řetězové pily SandriGarden SG 1225/30 CS je systém tlumení vibrací AVS, který výrazně snižuje únavu při řezání a práce je tak komfortnější. Navíc při koupi této motorové pily obdržíte zdarma motorový olej pro 2-taktní motory V-Garden SAE 30 – 0,55L.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang