Rozsviťte si zahradu

Dílna, stavba a zahrada

Sedíte na zahradě a sledujete nebe a na svoji upravenou zahrádku ani nevidíte? Chce to jenom několik světýlek, které vám vaši zahradu rozzáří a budete mít tak krásný výhled na vaši upravenou zahradu.

Můžete jen tak posedávat či večer pogrilovat s přáteli, ale je zapotřebí aspoň trošku osvítit prostor, kde se nacházíte, aby se vám náhodou něco nestalo, nezakopli jste a neublížili si. Zahradní světlo Hecht L 7113 Mississippi používá úsporné nerezové světlo Hecht Light LED, které vyniká nízkou spotřebou elektrické energie a pohybuje se okolo tří až čtyř Wattů.

Díky úspornému světlu vestavěnému v zahradním světle Hecht L 7113 Mississippi je životnost jednotlivých LED didod až 50.000 provozních hodin. Připojení k elektrické síti se provádí pomocí svorkovnice, příkon je 2W, napětí 230 V / 50 Hz a výška zahradního světla Hecht L 7113 Mississippi je třicet centimetrů.

Nebuďte na své zahradě ve tmě, grilujte u dostatečného světla, kde nic nespálíte a hlavně se ani nezraníte, myslete na to, že je v noci potřeba vidět na každý krok a raději zainvestujte a na vaší zahradu si pořiďte zahradní světlo Hecht L 7113 Mississippi.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang