Rychlovarné konvice na všechny způsoby

Spotřebiče

Rychlovarná konvice je opravdu nedílnou součástí každé domácnosti. Věřím, že je to po ránu jedna z prvních věcí se kterou přijdete do styku a tak má určitě vliv na to, s jakou náladou vstoupíte do nového dne. Pokud ji vaření vody trvá příliš dlouho, můžete zmeškat důležitou schůzku, když se ráno opaříte díky špatně těsnícímu víku, jistě Vám to na radostné náladě nepřidá. Je zkrátka na čase poohlédnout se po nějakém tom novém modelu. A věřte že v naší nabídce jich není málo!

Rychlovarnou konvici kupujeme především pro její jedinou funkci, rychlý ohřev vody. Proč se ale také zároveň nepotěšit jejím designem? Zapůsobit tak na Vás může například model EEWA 1700 od značky Electrolux, která je navíc vybavena ochranou před provozem bez vody. Pokud by v tomto případě pro Vás bylo překážkou, že není vybavena vodoznakem, konvice Rowenta BV 500947 Prelude tímto právě vyniká. Navíc vnitřní zelené osvětlení si zamilujete na první pohled a od konvice se jen tak neodtrhnete. Pokud se právě porozhlížíte po nějaké klasičtější varné konvici, mohl by se Vám například zalíbit model Tefal KI110D32 Performa INOX. V této konvici se díky topné spirále z nerezu s diamantovou povrchovou úpravou ztíží usazování vodnímu kameni. Má Vaše kuchyň nádech retro stylu? Je jasné, že ji musíte doladit i konvicí a to například od značky Kenwood modelem SKM 031 červená kMix. Velice elegantní konvice nabízí i značka ETA.

Patříte do skupiny cestovatelů a dobrodruhů? Tak je zřejmé, že sáhnete po cestovních verzích. VArná konvice Hyundai VK 303 má sice objem jen 0,4 l, ale zato ji obdržíte i s hrníčky, které lze uložit dovnitř konvice. A pokud si i na cestách dopřáváte luxus, je zde pro Vás cestovní konvice v nerezovém provedení ETA 6188 90000. Pakliže si pořizujete varnou konvici napříkald na chalupu, zřejmě budete vybírat mezi klasickými modely nižší cenové kategorie. Nejen takovou kategorii nabízí například značka Sencor, která myslí i na Vaše oko a uvádí i zajímavé modely. Tím je třeba konvice SWK 1501 RD v různém barevném provedení.

Vidíte, že varných konvic je opravdu nepřeberně, pokud jste si vybrali svůj styl, nezapomeňte se také podívat na parametry příkonu, objemu či typu dna!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang