Sekejte, šlehejte, mixujte

Spotřebiče

Dnes tu máme opět něco pro milovníky vaření. Pokud rádi a často vaříte, tak se vám určitě kromě různých pomocníku hodí i kvalitní tyčový mixér. Je praktický, šetří čas i místo a dá se v kuchyni využít na spoustu věcí. Dnes pro vás máme tip na na jeden takový.

Jedná se o šikovný tyčový mixér Concept TM-​4720, který si ve vaší kuchyni jistě najde čestné místo, jelikož je velmi praktický a široce využitelný. Jistě oceníte i elegantní design a jednoduchost používání.

Tento tyčový mixér je vyroben z odolného plastu a vybaven nerezovým nástavcem s dvojitým nerezovým nožem. Kvalitní materiál spojky převodu zabezpečí dlouho životnost vašeho spotřebiče. Mixér nabízí příkon 600 W.

S tímto pomocníkem hravě zvládnete připravit různé druhy koktejlů, omáček, pomazánek, přesnídávek či rozdrtit led na nějaký osvěžující nápoj. Nerezová metla poslouží k našlehání krémů, bílkových polev či různých náplní.

V nádobě choppera nasekáte bylinky, ořechy, zeleninu i maso. S tyčovým mixérem Concept TM-​4720 zkrátka zvládnete spoustu věcí během chvilky a bez námahy. Nástavce na mixér pouze “nacvaknete”, nezdržujete se žádným šroubováním a podobně.

K přístroji kromě nástavců obdržíte také mixovací nádobu. Pak už budete jen na vás, jaké dobroty s tímto krasavcem připravíte.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang