Sen většiny mužů

Spotřebiče

Po čem muž nejvíce touží? Plná lednička jídla, ještě když má dvě křídla a jídla se tam vejde požehnaně. Můžete si vybrat co chcete, na co máte zrovna chuť a můžete si toho dát co hrdlo ráčí. Tak přesně takový sen muži mají, proč jim ho tedy nesplnit?

Nabízíme vám americkou ledničku Whirlpool WSC5533 A+X, s tou nebudete mít nouzi o prostor, ať už budete chtít uskladnit cokoli. Objem chladničky je 340 litrů a objem mrazáku je 180 litrů. Díky technologii Hygiene+, která používá speciální filtr, vytváří v chladničce hygieničtější prostředí. Tento filtr zachytává nejen prach ale i pach, je vhodné filtr měnit každých šest měsíců, o výměně filtru budete informování zvukovým signálem a rozsvítí se i ikonka filtru na ledničce Whirlpool WSC5533 A+X.

Supercool dokáže rychle zchladit právě vložené suroviny do chladničky a tlačítko rychlého zmrazování umí rychle zmrazovat potraviny. U americké ledničky Whirlpool WSC5533 A+X je myšleno na vše, při výpadku elektrického proudu dokáže uchovat potraviny v chladu až po dobu pěti hodin.

Máte-li strach, že vaše děti už jen otiskem ruky umažou vaši americkou ledničku Whirlpool WSC5533 A+X. jste na omylu, tato chladnička má speciální úpravu nerezového povrchu, který zabraňuje otisku prstů a usnadňuje tak čištění. Tak už jen nakoupit potraviny a ledničku Whirlpool WSC5533 A+X můžete využívat naplno.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang