Sen většiny mužů? Jídlo!

Spotřebiče

Po čem muž nejvíce touží? Plná lednička jídla, ještě když má dvě křídla a jídla se tam vejde požehnaně. Můžete si vybrat co chcete, na co máte zrovna chuť a můžete si toho dát co hrdlo ráčí. Tak přesně takový sen muži mají, proč jim ho tedy nesplnit?

Nabízíme vám americkou ledničku Whirlpool WSC5533 A+X, s tou nebudete mít nouzi o prostor, ať už budete chtít uskladnit cokoli. Objem chladničky je 340 litrů a objem mrazáku je 180 litrů. Díky technologii Hygiene+, která používá speciální filtr, vytváří v chladničce hygieničtější prostředí.

Tento filtr zachytává nejen prach ale i pach, je vhodné filtr měnit každých šest měsíců, o výměně filtru budete informování zvukovým signálem a rozsvítí se i ikonka filtru na ledničce Whirlpool WSC5533 A+X.

Supercool dokáže rychle zchladit právě vložené suroviny do chladničky a tlačítko rychlého zmrazování umí rychle zmrazovat potraviny. U americké ledničky Whirlpool WSC5533 A+X je myšleno na vše, při výpadku elektrického proudu dokáže uchovat potraviny v chladu až po dobu pěti hodin.

Máte-li strach, že vaše děti už jen otiskem ruky umažou vaši americkou ledničku Whirlpool WSC5533 A+X. jste na omylu, tato chladnička má speciální úpravu nerezového povrchu, který zabraňuje otisku prstů a usnadňuje tak čištění. Tak už jen nakoupit potraviny a ledničku Whirlpool WSC5533 A+X můžete využívat naplno.

Nejlepší ledničky na trhu

Lednice jsou nepostradatelnou součástí moderní domácnosti. Uchovávají naši živou potravinu čerstvou a chladnou po celou dobu a nabízejí nám rozmanité funkce a možnosti. Pokud se chystáte na nákup nové lednice, přinášíme vám přehled nejlepších modelů, které dnes můžete na trhu najít.

Samsung Family Hub

Samsung Family Hub je lednice vybavená pokročilou technologií, díky které se stává středobodem vaší domácnosti. Je vybavena obří 21,5-palcovou dotykovou obrazovkou, díky které můžete sdílet připomínky, oznámení, fotky a další informace s celou rodinou.

Lednice také disponuje vestavěným Wi-Fi připojením, díky němuž můžete ovládat a monitorovat její funkce přes mobilní aplikaci. Navíc je vybavena kamerou uvnitř lednice, takže můžete vzdáleně zkontrolovat obsah a případně si udělat seznam potravin, které je třeba dokoupit. Samsung Family Hub nabízí dostatečný prostor pro ukládání potravin a řadu chytrých funkcí, které vám usnadní organizaci domácnosti.

LG InstaView Door-in-Door

Tato lednice od LG přichází s inovativním designem. Je vybavena průhlednými dveřmi, které se zatemňují, aby udržovaly chlad a energii uvnitř. Tímto způsobem můžete rychle zkontrolovat obsah lednice bez nutnosti otevírat dveře.

LG InstaView Door-in-Door má také vestavěnou technologii Door-in-Door, což znamená, že máte přístup k často používaným potravinám bez toho, abyste museli otevírat celou lednici. To vám umožní udržet chladný vzduch uvnitř a snížit energetické náklady.

Lednice je dále vybavena Wi-Fi připojením, které vám umožní ovládat a monitorovat její funkce pomocí smartphonu. Nabízí také dostatečný prostor pro uskladnění potravin a různé funkce pro usnadnění organizace.

Siemens iQ500

Siemens iQ500 je lednice s elegantním designem a mnoha funkcemi. Vyniká energetickou účinností a inteligentními funkcemi, které vám usnadní každodenní používání. Lednice je vybavena speciálními senzory, které automaticky přizpůsobují teplotu a vlhkost vnitřního prostoru a udržují tak potraviny déle čerstvé.

Siemens iQ500 má také funkci SuperCooling, která ochladí nově vložené potraviny rychle a účinně. Díky funkcím NoFrost a MultiAirflow se nemusíte starat o odmrazování a zajišťují dokonalou cirkulaci vzduchu. Lednice je také vybavena LED osvětlením, které vytváří příjemné osvětlení a dobrou viditelnost potravin.

Siemens iQ500 nabízí dostatečně prostorný interiér a elegantní design, který se hodí do každé moderní kuchyně.

Bosch Serie 6

Bosch Serie 6 je lednice s vysokou energetickou úsporností a širokou škálou funkcí. Jednou z hlavních výhod této lednice je její inteligence a flexibilita. Je vybavena senzory FreshSense, které udržují stálou teplotu a vlhkost a zabraňují tak rychlému rozmrznutí potravin.

Funkce MultiAirflow pak zajistí optimální cirkulaci vzduchu v lednici. Bosch Serie 6 má také funkci VarioInverter, díky níž se automaticky přizpůsobuje potřebám ukládaných potravin a minimalizuje spotřebu energie. Lednice nabízí dostatečný prostor pro ukládání potravin a má také různé police a oddělení pro usnadnění organizace.

Výběr nové lednice je důležitým rozhodnutím pro každou domácnost. Vždy záleží na vašich individuálních potřebách a preferencích.

Uvedené modely Samsung Family Hub, LG InstaView Door-in-Door, Siemens iQ500 a Bosch Serie 6 patří mezi nejlepší na trhu a nabízejí různé inovativní funkce a vysokou kvalitu. Pečlivě si prohlédněte jejich specifikace a zhodnoťte, které funkce jsou pro vás nejdůležitější.

Nezapomeňte také zvážit velikost a kapacitu, které odpovídají potřebám vaší domácnosti. Vyberte si lednici, která splní vaše požadavky a bude dlouhodobě sloužit jako spolehlivý a efektivní pomocník v uchování potravin.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang