Škrábáním na hlavě k dosažení maximálně slastného pocitu – pomůcka na masáž hlavy

Domácnost a nábytek

Hlava je jednou z částí těla, kde má svě zakončení mnoho nervových vláken a proto nám je nejrůznější drbání a škrábání na hlavě tolik příjemné. Když není po ruce nic vhodnějšího, postačí nám tužka nebo vidlička, nicméně s pravou masážní pomůckou je ta masáž o mnoho účinnější a příjemnější. Pomůcka na masáž hlavy – metlička byla stvořena právě přo všechny tyto příjemné činnosti a my vám ji dnes nabízíme v Nakupka.cz.

Dvanáct tekých drátků zakončených gumovou hlavičkou s rukojetí padnoucí přesně do ruky. Stačí vzít do ruky, drátky vložit do vlasů a pohyby krouživými nebo ze strany na stranu a nahoru a dolů si udělat velmi příjemnou chvilku. Pomůcka na masáž hlavy – metlička je právě pro tyto záležitosti stvořená. Masáž hlavy je velmi extatická záležitost a kdo jednou vyzkouší, předpoklady na vytvoření závislosti bude mít více než velké.

Užijte si příjemné chvilky s masážní metličkou a dopřejte si příjemný pocit kdykoliv. Vyzkoušet můžete také mnoho dalších masážních přístrojů z naší nabídky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang